Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyát a...

Hogy szoktassam le a kutyát a nyaldosásról?

Figyelt kérdés
Ha örül, mindenkit nyalogat, ahol csak éri, kezén, lábán, arcán. Ha fekszik (földön, helyén mindegy hol), akkor is nyalogatja a szivacsot, padlót, törölközőt. Nagyon idegesítő. Ha nem vagyok itthon néha felszökik az kanapéra, már az is foltos.
2011. júl. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyaldosás megszállotja lett. Nekünk is az egyik kutyánk ilyen volt, de sikerült leszoktatni. Csak érintsd meg, de legyél közben NYUGODT ÉS MAGABIZTOS. A National Geographic Channelen megy: A csodálatos kutyadoki. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi? Így sikerült leszoktatnod? Csak érjek hozzá? Ez nem lesz nehéz.
2011. júl. 4. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Ha rendszeresen nézed A csodálatos kutyadokit nagyon jó falkavezérré válhatsz vagy már az vagy? Amúgy ha sokat nyalogat téged vagy másokat pl.: 3 nyalásnál többet akkor érintsd meg. Mert a nyalás jelentheti a behódolást, hogy te vagy a falkavezér.
2011. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Stafim van. 100%-osan behívható, kajájához csak akkor nyúl, ha megengedem neki, hiába megyek át a másik szobába, akkor is a tálja mellett ül. Úttest előtt megáll, póráz nélkül is. Ezek alapján elvileg én vagyok a falkavezér. Nem vagyok Cesar hívő, a Fennel könyvet többre tartom, de köszönöm a tanácsot, megfogadom :)
2011. júl. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!