Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan etetnék a kiskutyám....

Állandóan etetnék a kiskutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
két éves yorkim van,és anyukámék állandóan etetnék,reggel aztán miközbe esznek akkor is mindenből kap,és én vagyok a rossz mert én miközbe eszek nem adok neki,így nekem nem is ugat,aztán amikor ők esznek már mérgesek mert ott ugat.. ráadásul kap dinnyét szárazat tesznek mindig elé ,meg tényleg mindenből kap,"csak egy kicsit" mindig ezt mondják..és én meg figyelni szeretnék hogy ne rontsa el a gyomrát,elég lenne egy nap 3 x megetetni szerintem,jó minőségű konzervvel ,meg jutalomfalat ha úgy van.. vagy én csinálom rosszul?
2011. júl. 21. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
kétszer is elég lenne. magyarázd el nekik , hogy a kutya gyomra nem olyan , mint az embereké, plusz majd válogatós lesz , és kiesz titeket a vagyonotokból:D
2011. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon gyorsan abba kellene hagyniuk. És egy kutyának elég napi 1x kajálni, lehetőleg mindig ugyanakkor.

De hogy hogy oldd meg ezt, azt nem tudom.

Hány éves vagy, L/F?

2011. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14Lány.. ráadásul mamám is,még ha már sírok is,velem kiabálnak,de mert már annyira idegesít hogy nem értik meg,már mutattam nekik mindent a neten,és akkor de hát szegény éhes,etetni kell.. oké 2 kiló 50 dkg..de szerintem ez egy yorkinak jó,de állandóan etetnék,virsli szalámi konzerv,még éjjelre is tesznek ki száraz tápot,hiába mondom hogy nem kell,mert nem kell éjjel ennie,én se eszek éjjel 4kor hanem alszok,víz elég neki,de ők mindig dinnye szeder barack minden gyümölcs,mindent adnak főleg amit ők esznek..
2011. júl. 21. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ha mindenből adtok neki, mert van olyan kaja ami szó szerint ÁRT a kutyának, lehet betegek lesznek tőle! (tvben hallottam hogy csokit,mazsolát,szőlőt nem szabad nekik adni)
2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ijjj... ez a leggázabb szitu... voltam hasonló cipőben, nagyon nehéz.


észérvek (gyűjts szakirodalmat a netről az össze-vissza etetés káros hatásairól), illetve én a helyedben elzárnám tőlük a kutyát. luxiketrec, aztán csak akkor legyen kint a lakásban, ha otthon vagy, és aktívan foglalkozol vele, vagy sétáltok. de kajáláskor szigorúan elzárnám (meg még tán a szobát is, kulcsra :P)

2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát azért a kiskutyám nem szenvedtetem miattuk,hogy bezárom szegényem.
2011. júl. 22. 00:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézess meg velük ebből a sorozatból néhány részt, ami az ölebekre vonatkozik! Ebből talán megértik, mi lesz a vége, ha ezt csinálják, milyen idegbajos, elkényeztetett, magát falkavezérnek képzelő problémás szőrcsomó lesz felnőve:

http://www.youtube.com/results?search_query=a+p%C3%B3r%C3%A1..

2011. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!