Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan fórumozó közöttü...

Van itt olyan fórumozó közöttünk, aki vizsláját már le tudta szoktatni az ugrálásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Minden kutyát le lehet szoktatni az ugrálásról...
2011. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vizsla az egyik kedvenc fajtám, de már van 2 kutyusunk ezért nekem nem lehet kutyám. Bár nekünk nincs vizslánk (lehet, hogy a keverékben van vizsla), de nekünk is le kellett szoktatni az ugrálásról őket. Azt csináltam, hogy előre fele mentem és nem érdekelt, hogy rám ugrált, mert nem is tudott, mert én mentem. Amikor meg vendéged jön és a vendégre ugrál rá akkor érintsd meg, de ez csak akkor használ, ha NYUGODT ÉS MAGABIZTOS vagy. A National Geographic Channelen megy: A csodálatos kutyadoki. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét! Viszont! A vizsla az egyik kifejezetten ugrálós fajta kutya. Annak benne van a vérében -mondta az állatorvosunk. Próbáltuk minden ehhez hasonló módszerrel leszoktatni,de nem sikerült. Ezért érdeklődtem, hogy akad-e köztünk akinek kifejezetten vizslát sikerült-e(?).:)
2011. júl. 4. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizonyára akad, mivel rengeteg nem ugrálós vizslával találkoztunk már. Az álaltorvosod pedig egy idióta, legalábbis ebben a tekintetben biztos, már ha ezt ő komolyan gondolta, hogy ugrálós fajta, ezért hagyni kell ugrálni... :)

Ezeket a cikkeket ajánlom átböngészésre, sokat segíthet, főleg a falkavezérséggel kapcsolatos rész:

[link]

2011. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! ;)
2011. júl. 4. 22:37
 7/7 Alpok válasza:
Szerintem csak azért ugrál, mert izgatott. Ha lenyugtatod, abbahagyja.
2011. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!