Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannál mennyi az esélye...

Dobermannál mennyi az esélye h meghülyül?

Figyelt kérdés
Mert pl a Rottweiler hajlamos rá öregkorára. Sokan nem ismerik be, de ez így van és nem csak tanítás kérdése. Mennyi az esélye, hogy 1 Dobermann megtámadja a saját gazdáját?
2011. júl. 5. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
öööööööööö...nem... én asszem 4éves voltam... lakásba volt egyébként...amikor megzakkant akkor lett kivíve a telekre 3 napig, meg lett kötve hogy ne menjen el onnan. de haloványan emlékszem, aztán meg többször voltunk látogatóba az új gazdánál arra már emlékszem. de nálunk csak 1 évig volt kb. aztán a másiknál.
2011. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én szukám 8 éves elmult. Ő a rangidős a falkában, a többiek között. Életében egyszer tudtuk hanyatt fektetni, amikor egy hasi ultrahangot csináltak nála. (nem volt egyszerű) De amennyire domináns, annyira tiszta agyu, és kezelhető. Rengeteget segitett nekem a fiatalok nevelésében, és maximálisan megbizható. Azon kevés kutyák egyike, akire rá mernék bizni egy csecsemőt is. Tudom, hogy mellette az otthonom, a gyerekeim, és én is maximális biztonságban vagyunk. És ugyanugy játszik, hizeleg, mint egy kiskutya. Nagyon remélem, hogy még sok évig velem marad!!!
2011. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves 22.35: erre a történetre ne legyél büszke.... és ha egy jótanácsot elfogadsz, kutyád se legyen még egy.
2011. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem megkötni,is kidobni kell a kutyákat,hanem foglalkozni velük.
2011. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mert pl a roti se hajlamos rá. akárki akármit is terjeszt. a kutya olyan hülye amilyenné nevelik. nincs rossz kutya szerintem, csak olyan aki nem ahhoz a gazdához került amilyen neki kellett volna.
2011. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!