Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz időben a kutyám nem...

Rossz időben a kutyám nem hajlandó sétálni. Ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Mikor decemberbe megkaptam, 30-45 percenként levittem 5-10 percre ház elé, hogy elvégezze a dolgát, és felhoztam. Mostanra ott tartunk, hogy a 3 fő-sétán kívűl még kb. 5x le kell vinni, mert szól, nyüszít az ajtó előtt...Kiszalad a ház elé (pórázon), pisil, és már fordul is meg, irány a lépcsőház. Normális ez? Jó időben kivisszük őket a kertbe, ott elrohangál egész nap, ha rossz az idő, azonnal jön haza, ha megvolt a wc-zés.
2009. márc. 29. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
nekem két kutyám van,kertesbe lakunk,de ők szobakutyák.az egyik még az orrát épphogy alig dugja kli,ha esik az eső,a másik az képes szakadó esőbe is kint rohangálni.ez nem a te hibád.én ugyanugy neveltem mindkettőt,aztán mégis igy van.
2009. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak is van egyénisége. Gondolom azért te se szeretsz nagyon esős időben rohangálni :)
2009. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A másik kutyám, akinek hosszabb a szőre, meg idősebb is, imád kint lenni, időtől függetlenül.

A másik még kölyök. (fél éves)

2009. márc. 29. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az én 4 kutyim amig jo idö van rohangálnak ,mert kertesbe vagyunk,de pl mai si megeredt az esö,és minda 4 ült a bejárati ajtoo elött bebocsátásra várva

,egyébként meg 4 en 4 irányabn vannak.de az esöt nem viselik el

2009. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy szoktattad / szoktatod úgy műxik, ha kölyök, akkor nem jó ráhagyni, hacsak nem extrém az idő.
2009. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából a dolgát elvégzi, a 3 fő-séta alatt kirohangálja magát. Elhízni nemfog (amúgy egy beagle)
2009. márc. 29. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:

A Beagle a VILÁG LEGKONOKABB KUTYÁJA, nekem , ha fizetnének sem kellene.

Egyébként szép, és elkóborlásra hajlamos,


a lakásban egyedül hagyva egy barátomnak 200 000 Ft-os


kárt okozott 1 hónap alatt, oda is adta ingyért, egy kertes csalási házhoz.

2009. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen kérdés, de köszi a választ!
2009. márc. 29. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én kutyám se hajlandó esőben sétálni. Ami érdekes, hogy ilyenkor a pisit is visszatartja, nem pisil be a lakásba, inkább szorongatja fél napig, de ha esik, kivontatni se lehet. Én nem haragszom rá, én is utálok esőben kimenni, így jól megvagyunk...
2009. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az enyém nem mindig tudja bent tartani. Nekem hiányzik a mozgás, a napi séták (ha csak 10 percesek is), meg a kutyának se jó, ha nincs eléggé megmozgatva.

Ha 15 napig egyfolytában esik, akkor ne mozogjon?!

2009. márc. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!