Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Eddig nem...

Miért csinálja ezt? Eddig nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a kutyám nem normálisan sétál.

Pedig eleinte teljesen jól jött láb mellett, meg póráz nélkül is. Miért van hogy egyik napról a másikra ilyen lett. Vontat maga után-.-" Nem értem miért...

Ma is vittem, vissza fele már majdnem megfulladt...:S

Ezekszerint nem fog már jól sétálni többé?

Tanácsokat kérek!


2011. júl. 6. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem 9-12 hónapos véletlenül?
2011. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Már 2éves.
2011. júl. 6. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ivaros kan, akkor tüzelő szukát érezhet.

Ha nem, akkor nem tudom.

2011. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hűű,az én szuka kutyám volt sétálásnál így megveszve.Egyszerűen,képtelenség volt nem lobogni utána.Dalmata.

A kan Németjuhászom viszont,ami a nagykönyvben meg van írva,soha egy rossz mozzanata nem volt,mindkettő tanított kutya volt,ugyan annyit foglalkoztam velük.

2011. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ivartalanított szuka kutyus.

20:05-ös, és nem tudod miért csinálta a kutyád?

2011. júl. 6. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem,nem tudtam rájönni,pedig jó hosszú sétákat tettünk,ugyan az volt az útvonal mint a Német juhásszal.Lehet ilyen volt a temperamentuma,mert más kutyáknak is neki akart esni,pedig kölyök kora óta szocializálva volt,több kutyás helyen voltunk vele.

Próbáltam fojtónyakörvel,de az első séta után felhagytam vele,nem akartam megfojtani szegényt.Így maradt a régi bőr nyakörv és lobogás. :)Utánuk(10 és 14 évet éltek a kutyáim)lett egy Újfundlandi szukám,az viszont nem húzott így,vele semmi gondom nem volt.

2011. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél haltit és azzal irányítsd.
2011. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Catz ***** válasza:
Én is haltit használok, bevált :)
2011. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha haltit használok, húzni se fog?

Meg az lenne még a problémám, hogy ugye 2kutyám van, és egyszerre nem lehet őket vinni mert neveletlenek...olyankor.

A kan kutya el se indul ha a másik nem mehet vele. A szuka meg húz, mint írtam :S

Valami tanács hogy egyszerre is jól menjenek, vagy a kan is elinduljon!

2011. júl. 7. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!