Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is felháborító?...

Szerintetek is felháborító? Eddig sem mentem be nagyon az üzleteikbe, de ezután még ugysem?

2011. okt. 31. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát az. De nem tudsz velük kezdeni semmit!
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tényleg rossz nézni...de más kultúra más értékrenddel.. mi a disznót esszük meg és tartjuk kb ugyanilyen körülmények között holott még a kutyánál is okosabb állat... (ezért vagyok én vega...) Nem vagyok felháborodva bár undorítónak tartom de ne legyünk már álszentek... ugyanennyire fel lehetne háborodni a nagyüzemi csirke, disznó tartáson is pl...
2011. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mo.n se tartják különb helyen a levágásra szánt állatokat....
2011. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs jogunk pálcát törni a kínai kultúrán amíg mi is szűk ketrecekben tároljuk a nyulat, baromfit, borzasztó körülmények között szállítjuk a malacot ,tehenet, életükben napfényt nem látnak,fülüket farkukat csőrüket csonkoljuk stb.Ugyanúgy szenvednek ezek az állatok is mint a kutya ,macska. Ráadásul mint nagy lovas nemzet ,simán megesszük a lóhúst is, szinte bármelyik nagyobb üzletben kapható lókolbász .Pedig a ló többet tett az emberiség fejlődéséért mint a kutya.Ennyit erről.
2011. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az igaz,de az én értékrendembe nem fér bele egy kutya vagy egy macska megevése!Ennyi...hánynom kell tőlük
2011. okt. 31. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Szíved joga,nekem sem tetszik,nem ennék belőle.Csak arra akartam rámutatni hogy nem fekete fehér a dolog . Más népek attól hánynak amit mi disznóvágáson művelünk, mert soha nem ennének sertést.Minden nézőpont kérdése.
2011. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Istenem . Azért ne hasonlitsunk már egy kutyát a disznóhoz évszázadok óta az ember legjobb barátja. jó oké ez egy másik kultúra ami számunkra elfogadhatatlan egyertelmü hogy igy érzünk hisz nekünk ők olyanok mint a családtagok. az én kutyám is a családom része az elvesztése is épp ugy fájna.
2011. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a disznó van olyan okos állat mint a kutya...sőt...és csak mert hasznon állat már lehetünk vele kegyetlenek? Vagy bármilyen más állattal? A kutya is csak egy a sok közül igaz kitüntetett helye van a társadalmunkban de ez nem jelenti azt, hogy a többi állattal úgy bánunk ahogy akarunk. Nagyon vicces, hogy az emberek állatvédelme kiterjed a kutyára, macskára és néha a lóra miközben ugyanolyan kedves okos állatok szenvedve halnak meg csak, hogy az áruházak polcaira kerülhessenek..
2011. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Borzasztó, remélem gyors halált halnak szegények és nem szenvednek.

Ez talán még borzalmasabb. Hogy képesek ilyesmire emberek?

http://www.youtube.com/watch?v=vGC9XtnHSU0&feature=related

2011. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ÚrIsten,de miért csinálták ezt ezekkel a disznókkal?

Betegek ezek az állatok?

2011. nov. 2. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!