Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibírná az utat szerintetek?

Kibírná az utat szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy holnap esküvőre megyek. Viszont itt van a 7 hetes kiskutyám is, és nem tudom kire hagyni ( mindenki dolgozik stb ). Kb 1-másfél óra lenne az út. Kis szabású esküvő kertes háznál , így vele lehetek mindig. Szerintetek? Ja és még csak egy oltása van meg , de már voltunk vele lent kétszer ( az orvos engedélyével )
2011. júl. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne bírná ki? Max bepisil/behány/bekakál/nyavajog. De nem lesz semmi baja, hacsak nem a tetőn utazik.
2011. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kibirija:)
2011. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy élvezné, és szerintem még jó is lenne neki sok emberrel találkozna! szerintem bírná és már ha egész kiskorába szoktatod az utazáshoz, később kevesebb gondod lesz vele!
2011. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán kibírja, ő benne még annyira nem tudatosul hogy utazik, mint például egy nagyobb kutyában. szerintem őnála ez olyannak tűnik majd, mintha a kanapéra le ülnél vele 2 órára és az öledbe fognád, vagy magad mellé fektetnéd.
2011. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat!!
2011. júl. 7. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
azért azt tudnod kell, hogy amíg nincs meg a négy alapoltása, addig a parvovírust akár a mancsaival is összeszedheti a földről.. ha ezt be mered vállalni, akkor sztem még ma tegyetek egy 15-20 perces próbautat, mert van amelyik kutya azonnal hozzákezd hányni az autókázástól :)
2011. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma sajnos nincs lehetőségünk próbaautókázásra, azonban mikor hoztuk haza, akkor nagyon jól tűrte , az kb pont 20perc volt :) majd alszik úgyis az ölemben :) reggel jól kifárasztom :D
2011. júl. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!