Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyzet akkor ha 1...

Smacee kérdése:

Mi a helyzet akkor ha 1 heréje van a kan Golden Retrieveremnek?

Figyelt kérdés
Tenyészteni nem fogjuk mert nem törzskönyves,nem kennelben tartott,de attól még lehet pároztatni?
2011. júl. 7. 21:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Öhmm...kedves utolsó válaszoló...lány vagyok..a kutyám tegnap volt 9 hetes... és nem vagyok olyan hogy "nem műttetnéd meg" meg mittudomén,nem rosszindulatú kommenteket kértem hanem olyan válaszokat amiből én is tanulhatok..egyébként nagyszülői ág törzskönyves,a másik herét érezte a doktornő tudniillik igen voltam vele dokinál...ugyhogy köszönöm annak aki értelmesen tudott válaszolni!^^
2011. júl. 8. 20:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja,és ugy egyébként,elötte szuka Rottweilerünk volt,és pároztattuk egy olyan kutyával akinek szintén egy heréje volt,és egészséges 6 kölyköt hozott létre a kutyánk amiből az egyiket meg is tartottuk és nem volt vele semmi gond..ugyhogy nem tudom tényleg hogy mi van ilyenkor,de jövő hét szombaton megyünk megint oltatni és akkor lehet már lent lesz a másik heréje is a Goldinknak.
2011. júl. 8. 20:14
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Tehát már eddig is szaporítottál és ezután is akarsz. Ezután ne várd, hogy bárki is jóindulattal válaszoljon.

Semmit nem tudsz a kutyatenyésztésről. Az egyheréjüség kijöhet az unokákon, bárhol az ágban.

Az olyanok miatt mint te van annyi genetikai hibás, standardnak nem megfelelőidegbeteg golden. Mert papir nélküli kutyákkal,szűrések nélkül,anélkül hogy figyelembe vennétek melyik szukához milyen kan kéne, tenyészszemle nélkül szaporítotok.

Nagyon remélem,hogy a most benyújtott állatvédelmi törvény elveszi a kedvét az ilyen szaporítóknak.

Akik annyi jó kutyafajtát tettek már tönkre.

2011. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Aha köszi.-.-
2011. júl. 8. 20:35
 15/16 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ megáll az eszem! Koptatjuk itt a billentyűzetet egy 9 hetes bébikutya miatt! Ha már ennyit szaporítottál, akkor tudhatnád, hogy ideális esetben ilyen korban már a zacsiban kellene lennie mindkét golyónak, de akkor sem dől össze a világ, ha nem, mert később még leszállhat neki. Azt hittem, hogy felnőtt kutyáról van szó. Ahhoz láthatóan nem kell nagy szaktudás, hogy valaki egymásra rakjon két kutyát, de tanulni róluk már túl nagy erőfeszítés lenne...
2011. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

szégyeld magad te majom!azt hiszed h a te eszeden mult h nem let rejtett heréjű kiskutya??

szted minek vannak tenyésztők? h lehessen látni az ilyen idióták meg az igazi minőségi kutyák közti különbséget...

hála az ilyen szemét szaporítóknak aki rohadt okosnak gondolják mnagukat 2 év alatt 2 kutyát szedtem össze az utcáról mert tudod ők nem kennelből vannak és nem kellettek a felelőtlen gazdáiknak...

2011. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!