Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadtál már be menhelyről,...

Fogadtál már be menhelyről, gyepmesteri telepről vagy más családból, esetleg kóbor kutyát, cicát?

Figyelt kérdés
Mi most fogadunk majd örökbe egy 2 éves pincsit, és nagyon várjuk őt. Csak előbb ivartalanítják és örökbefogadó nyilatkozattal, próbaidővel házhoz hozzák állítólag. Volt már pincsim, így tudom hogy egy tündérmackó. :)
2011. júl. 8. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem van mindenem, gyepis, menhelyi, utcai, megunt, kutya, macska, hörcsög, papagáj, amit csak akarsz... :)
2011. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a pincsi nem egy tündérmackó, hanem egy kutya. Következetes nevelést igényel, mert különben a fejedre fog nőni.
2011. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A mostani kutyunkat menhelyről hoztuk :) (az előző, aki sajnos már meghalt, becsúszott alomból volt egy családtól).

Biztos, hogy nem fogod megbánni, nagyon hálásak az ilyen kis befogadott kutyák! Megkérdezhetem, honnan fogadsz örökbe? A mi kutyinkat is házhoz hozták, mi meg olyan izgatottak voltunk, hogy már egy órával a megbeszélt időpont előtt kiültünk az erkélyre hesszölni, hogy mikor jönnek :D

2011. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utcáról fogadtam be kutyust, de még kicsit, remélem tényleg olyan hálás lesz, mint amilyennek mindenki mondja az ilyen kutyusokat. :)

Mindenesetre nagyon jó érzés ilyen állatokon segíteni. :)

2011. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mia mostani kutyánkat menhelyröl fogadtuk be és nem bántam meg mert szebbé teszi a napokat.amm pincsi keverék
2011. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
van egy vki más aáltal talált kutyám aki nem akarta megtartani, átvettük, és februárban találtunk egy 3 hónapos erdélyi kopó kant.
2011. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xnorkax ***** válasza:
75%
A mostani kutyámat menhelyről fogadtuk örökbe. :) Imádom. <3
2011. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menhelyről, utcáról, mások által megunt kutyáim vannak. Az utcáról befogadott a leghűségesebb. Imádom mindet. Ja és van egy mentett cicusom is, aki nagyon betegen került hozzám.
2011. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Catz ***** válasza:
Én 9 éve a szomszéd építkezésről fogadtam be az első kutyámat, jövőre akartam venni egy fajtatiszta só-bors óriás schnauzert, hogy IPO-zzak vele. De valahogy elkeveredtem az Illatos út honlapjára és onnan hoztam egy 8 hónapos kölyköt :)
2011. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nos akkor bemutatom ő az:


[link]


Csak utóbb derült ki nem 2 hanem csak 1 éves. És Lizi az igazi neve. Már nálunk van vasárnap óta, mert a Frakk egyesületes csaj rábeszélt legalább előtte nézzük meg élőben mert közel van. Inotára mentünk egy nagyon elszegényedett családhoz. Mikor megláttuk a körülményeket, s megtudtuk már reggel elvitték a kicsiket mellőle, nem tétováztunk, hazahoztuk, nem vártuk meg mi a véleménye a Frakkos csajnak. Utóbb telón aranyos volt a nő, de a régi tulajt letolta, s kiderült nem ez az első kutyus akit onnan "elszereznek" sajnos, s jobb hogy nem láttuk a hátsó udvart...

Már másnap elvittük az állatorvoshoz, kapott féreghajtót, bechipeltük, és pár nap múlva ha minden oké elkezdik oltani végig az összes oltást. Mert még oltási könyve se volt...

Mellesleg, igenis tündérmackó, és azt nem arra értettem hogy az ágyban alszik és el van kényeztetve, hanem a kis helyes pofijára, csöpp testére. Ettől még nevelve van, nyugi! Nem vagyok első kutyás, mint már írtam.

Köszönjük a kommenteket.

2011. júl. 13. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!