Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az állatok...

Mi a véleményetek az állatok öltöztetésével, és festésével kapcsolatos dolgokról?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért festik,és öltöztetik az emberek kedvenceiket?Láttatok már ilyen felöltöztetett és festett állatokat?Csak mert szerintem ez nem valami "jó" dolog....
2011. júl. 8. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a gazdák már nem tudják mire költeni a pénzt...Jó azt hiszem hallottam egy hasznos dologról: télen valami kabát féle a rövid szőrű kutyáknak.De szerintem a többi hülyeség.Csak az állatokat sajnálom.:|
2011. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

A festés egyenesen baromság. Felesleges idő és pénzköltés.

Viszont az öltöztetést nem ítélem el. Pl ha nyáron is valaki ad rá egy kis zoknit mert nem akarja, hogy olyan piszkos legyen a lába az oké. Meg télen a hideg miatt, ha rá ad valamilyen kabátot az szerintem rendben van.

2011. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Én sokszor látok felöltöztetett állatot.

Nem tudom mi vesz rá valakit hogy ilyet csináljon, én nem értem.

2011. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
AZ ilyen gazdik legtobbszor gyereknelkuliek, idosebbek, maganyos emberek. Bohozot csinalnak az allatokbol.
2011. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát a festést nem értem, ámbár x év múlva lehet h teljesen általános lesz...

A ruha akkor jó sztem ha van funkciója, pl télen, v láttam már esőkabátot kutyáknak, amúgy sztem felesleges.

Ámbár én azt mondom, hogy ha nem árt a kutya egészségének, és emellett rendesen ápolják, tartják, nevelik, játszanak vele, akkor tökmindegy.

2011. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
amíg nem mérgező a festék és a kutya kap normálisan enni, szeretik, sétáltatják, foglalkoznak vele addig felőlem pink is lehet az a kutya engem aztán nem tud zavarni. Mi is szoktunk kutya farsangot rendezni és viccesen kifesteni a szőrüket, jelmezt adni rájuk:) szerintem vicces, őket láthatólag nemérdekli (sima kozmetikának gondolják a procedúrát) igaz mikor a BH vizsgára rózsaszín kutyával mentem mert nem kopott le a festék enyhén röhögtek csak körbe (mondjuk mivel az én kutyám volt magasan a legjobb a végén én röhögtem rajtuk)
2011. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Baromság.A kutya nem divatbáb,hanem élőlény.Azt a pénzt,amit a tulajdonosok erre feleslegesen kiszórnak,költenék inkább arra,hogy egy menhelyi kutyának visznek belőle egy zsák kaját.
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el azokat az embereket akik ezt csinálják,de szerintem is max télen kéne egy kényelmes kis kabátot adni rá,de a festést speciel nem értem.Az anyukámnak volt egy kutyája,és télen a húgával csináltak neki kabátot,de nem tudott szegény benne könnyíteni magán,úgyhogy levették róla.
2011. júl. 8. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Felesleges a festés, és az öltöztetés is. Télen sem kell. A hidegben is játszani kell a kutyával. Amelyik mozog az nem fázik. csak erősebb, és strammabb lesz.
2011. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háááát nem tudom, ismerek olyan kutyát aki hidegben nem is hajlandó kidugni az orrát, éppen pisilni megy le és húz is haza. Nem tudom h vennéd rá, h játsszon....
2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!