Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hány a 6hetes beagle...

Mitől hány a 6hetes beagle kiskutyám?

Figyelt kérdés

Segítség:(

kaptam a 16.szülinapomra egy beagle kölyök kiskutyát. március 24.én születtek. most pénteken hoztuk el őt. nem volt valami kövér.és a szülei nagyon kisnövésűek voltak,azt hittem hogy őket kell elhozni:D vagyis ők a kiskutyák. dee megláttam a sok kicsit,és elég picikék.azt hittem nagyobbak lesznek. a kiskutyám evett száraztápot,és székletelt is rendeset. utána 2x meg a hasa, de nem annyira,és a szine is sött barna volt . de most adtam neki a junior száraz tápon kívül kutyaszalámit:s ami ilyen nagy hosszú rúd. és megy a hasa. sokszor. és sárgás,világosbarnás színűt. a szalámi ilyen ampró húsokból áll, a székletében is az volt.utána adtam neki főttkrumplit sósat, meg virslit, azokat meg kihányta,és ami még benne volt az összes kutyaszaláimit.ezentúl csak száraz junior tápot adok neki,de már mondjuk nem nagyon kell neki,mert rájött, hogy a kutyaszalámi jobban ízlik neki, de ha éhes lesz, csak megeszi majd?! bár pénteken hoztuk el, az utolsó oltást,és féregtelenítését kedden kapta meg. sokak szerint az miatt is lehet ilyen "beteg" mit tegyek?:( kérem segítsen. a kutyáról csatolok egy képet.


2011. júl. 9. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Pedigree zacskójára köss egy jó nagy követ,hogy minél messzebbre tudd dobni.

Egyébként arra is figyelj,hogy a szupermarketekben,közértekben kapható többi "táp"is ugyanilyen trágya minőség.

Kb.4% hús,gabona,színezőanyag,ízesítők(ha nem lenne teli kémiai ízesítővel,meg sem ennék a kutyák).

Középkategóriás,de még elfogadható minőség a Dog Chow,Josera,Brit,SUSA.

Ezeket általában webáruházból tudod megrendelni.Ha a pénz nem akadály,akkor Acana,Orijen,Taste of the Wild,ezek minőségi tápok.

2011. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönömm a válaszokat. hnap reggelre kíváncsi vagyok mi lesz vele :(
2011. júl. 9. 23:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok kaját adtál neki egyszerre!Ahol eddig volt vszinű hogy nemetették rendesen,te most jól bekajáéztattad és a gyomra nembirja feldolgozni!
2011. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) már szerencsére nem hány, és nem megy a hasa sem. és rendes tápot kap.
2011. júl. 13. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!