Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám gyakran rázza fejét,...

Kutyám gyakran rázza fejét, mintha a fülébe ment volna valami. Ötlet?

Figyelt kérdés
5 éves máltai kutyám pár napja csinálja ezt. Átnéztem a fülét, nem látok benne semmit. Nem mostanában lett nyírva a szőre, tehát az sem lehet az oka.Víz nem érte. El fogom vinni az orvoshoz, de addig is érdekelne, ki találkozott már ilyen "tünettel".
2011. júl. 11. 11:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
2011. júl. 11. 18:12
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Elsőre ezeket találtam, vidd el valahová, ilyenkor még van rendelés. Mondd el, hogy a bűzmirigyét nézzék meg, ha problémás szokott lenni, akkor nagy valószínűséggel az lesz a baj, és azt minden doki ki tudja nyomni, nem kell ahhoz a sajátotok.

De azért nézzék át a fülét is, biztos, ami biztos!

2011. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ismét köszönöm a segítséget. Végül megvártam a tegnapot (nem mentem állatkórházba), a saját dokimat. Nem toklász volt, bűzmirigy csúnya volt. Néha még mindig rázza a fülét, de - remélhetőleg - már csak azért, mert az is ki lett takarítva, meg lett piszkálva. Amúgy hősiesen viselkedett a máskor hisztis kutyám:)
2011. júl. 13. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!