Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pit bull terriernek a...

A pit bull terriernek a láncon a természetes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne értsetek félre nincs ilyen kutyám, és nem is tervezem. Viszont szoktam olvasgatni kiváncsiságból a netbord/kutyafajták topikjait, és rámentem a pit bullosok oldalára is, bár ne kellett volna. Oda beírt valaki, hogy nem érti, hogy miért kell láncon tartani a kutyákat, főleg ezt a fajtát. Na amit kapott válaszokat, azt nem tudom épp ésszel felfogni. Amúgy itt a link! [link] mindenki szerint az a természetes, hogy ez a fajta láncon van, igaz le vannak fárasztva. Engem az bosszantott csak, hogy sok embert küldenek ide, erre az oldalra, hogy itt majd több mindent megtudhat a fajtáról, de ez a stílus ahogy megmagyarázzák na az durva.


2011. júl. 11. 18:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

12:24


Amúgy te ancsapancsa vagy a netboardról? Nos, így már mindent értek...:-DDD

2011. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!