Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya felel meg az...

Melyik kutya felel meg az alábbi leírásomnak?

Figyelt kérdés

- az ösztöneiben legyen a területvédés

- csak engem fogadjon el gazdának, de azért a többi családtagot ne bántsa

- sportolásra alkalmas legyen/energikus

- séta közben ne húzzon el

- ne legyen apró kutya

14L


2011. júl. 12. 12:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Na ezt kikérem magamnak hogy makacs és buta kutryák!!!!!!:@

Van beagle-d?Van tapasztalatod felőle?Nem hinném ha így beszélsz róla.Szóval kedves kérdező ne halgass arra aki azt mondta hogy makacs és buta kutyák!

2011. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy már van 1 boxerunk.

szóval hozzá alkalmas kutyust szeretnék.

2011. júl. 12. 13:02
 23/55 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg óriás uszkár?Az is baromi okos kutya:)
2011. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
A boxer mennyi idôs és mit csinálsz vele?
2011. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

féléves és agilityre szeretném tanítani.

van pálya félig készen, de még ismerkedünk az akadályokkal, még nem szeretném nagyon terheli őt.

a kisebb kutyust társnak szeretném.

2011. júl. 12. 13:10
 26/55 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 Beaglet ismerek és mind olyan. Tudtam, hogy ezért le fognak támadni a beaglesek de akkoris ez a véleményem. Minden westie helyes, okos kutyus akit ismerek és minden beagle szófogadatlan, neveletlen.
2011. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nagyon átgondolnám a leírást. A soraidból azt olvasom ki, hogy totál kezdő vagy, ráadásul még gyerek, és olyan kutyát keresel, amelyik erős akaratú, önálló, nagyon mozgékony, ráadásul munkakutya. Nem valószínű, hogy elbírsz kezdésnek egy ilyen állattal, és ha elrontod a nevelését, pokollá változtatja a családi életeteket. Nem játékszer, ha egyszer elvállaltátok a családotokkal, akkor nem lehet behajítani a sarokba, vagy lepasszolni. Ezt nem bántásként írom, de ez az igazság. Persze lehet, hogy te olyan speciális gyerek vagy, akinek olyan a személyisége, hogy erős kezű gazdája tudnál lenni egy ilyen kutyának (az erős kezűt nem fizikai szempontból értem, a húzás nevelés kérdése), nem ismerlek.

Én a te helyedben az állatmenhelyen próbálkoznék, nem tenyésztőnél, az ottani kutyákról az ott dolgozók meg tudják mondani, hogy melyik az a kutya, amelyik a leginkább neked/nektek való. Fontos, hogy az egész családot bevonjátok ebbe a project-be. Ezzel ráadásul sokat segítesz egy állaton, tapasztalatokat szerzel, és kapsz egy remek, nagyon hálás kutyust. Hidd el, nem fogod megbánni! ;)


27F

2011. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző voltam, azóta írod, hogy van már kutya...
2011. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Utolsó: értem, mire gondolsz.

14 vagyok, de nem kezdő. volt már néhány kutyám, és sikeres volt a nevelésük, nagyon kezes, aranyos kutyusok lettek.

a boxer sok trükköt tud, szófogadó, de a nehezén már túl vagyok. nagyon nehéz idő volt, amikor ő akart a falkavezér lenni. folyton próbálkozott, nem fogadott szót, de már rendben van. és ha ezt a kutyát sikeresen fel tudom majd nevelni, akkor szerettem volna még egy társat mellé, egy kisebb kutyust. nem volt még nagytestü kutyám, és elején nagyon húzott a pórázon is. ezen még van mit javítanunk mindig, de nem adom fel. :) a mai napig gyakorolunk!

2011. júl. 12. 13:16
 30/55 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én a Jack Russelt ajánlanám. Szinte ennek a kutyának a standard leírását írtad le. ;)
2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!