Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 1,5hónapos vemehes...

Zeusz4 kérdése:

A kutyám 1,5hónapos vemehes eddig sem nagyon evett de most meg aztán egyáltalán nem eszik jó fajta tápot vettem neki, húst is de nem eszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám se nagyon evett! Volt hogy 3 napig csak 1 falatot evett! Aztán amikor már az utolsó pillanatokban volt hogy fialnia kell akkor elvittük a dokihoz és ő kötött be neki infúziót mert inni sem igazán ivott! Ha 2-3 napig a te kutyád se igazán eszik de főleg ha inni sem akar akkor sztem jobb ha elviszed a dokihoz és köt be neki infúziót! Milyen kutya amúgy? :)
2011. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ staffordshire terrier a kutyám,egyébként egészségesek letek a kiskutyák,és simán ellet?Neki ez az első vemhesége.
2011. júl. 12. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok az első válaszolónak,baromira szereted a kutyád!Nagy szerencséd volt,hogy a szuka túlélte az ellést,és a kicsik egészségesek lettek.

Tudod,ha már szaporítasz,akkor legalább meg kéne adnod a kutyának a megfelelő ellátást.Hogy értsed:ez azt jelenti,ha nem eszik a vemhes kutya,nem az utolsó pillanatban viszed orvoshoz emiatt,hanem már 2-3 nap után.

2011. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs ha nem voltam elég érthető!!! x nap volt az utolsó hogy ha addig nem ellik meg akkor császározni kell, és úgy értem hogy az utolsó pillanatban mikor már fialnia kellett volna akkor vittük dokihoz de az 3 nap nem evés után volt! Azt mondta a doki hogy teljesen normális hogy nem evett, reggel kötött be neki infúziót! Délutánig vártunk hogy fialjon, de nem tudott szegény mert csak 1 kiskutya volt benne ami nagyra nőtt ezért meg kellett császározni!!! Jól vannak mindketten!!! És bocs már de honnan tudod hogy szaporító vagy tenyésztő vagyok??? És képzeld soha nem éheztetném, szomjaztatnám, kínoznám a kutyámat!!! Végig tartottuk a dokival a kapcsolatot!!!
2011. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és voltunk vele ultrahangon is és már tudtuk előre hogy ebből lehet császár lesz mivel az az 1 kutya nagyobbra nő mintha sok kisebb kutya lenne tehát fel voltunk rá készülve!!!
2011. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!