Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy a kerti kutyát nem kell sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nem értem hogyan gondolhatják, hogy egy kertbe bezárva leélve az életét az a szerencsétlen állat jól érzi magát. De azt meg pláne nem értem, hogyan viselik el, hogy a kutya kizárólag a kertben ürít. Normális esetben a kert a család életteréhez tartozik, ahol játszanak, napoznak, esznek, stb. Hiába takarítják a szart, attól még a pisiszag ott marad, meg hát a kakit se lehet nyomtalanul eltüntetni.
2011. júl. 13. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért mert azthiszik hogy a kutya elvégzi a dolgát a kertbe és ki is rohangálja magát. De ez elszomorírtó!!! :(
2011. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

07.08, 17:37-39 - es válaszoló vagyok.

Kérdezték, hogy hol lakom: Raposkán, Tapolca melletti kis falu ez, teli sok b@alf@sz emberrel!!!! Úgyhogy ide kutyás ne költözzön, mert csak baszogatni fogják!!!! Innen csak menekülni kell!!!

2011. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!