Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék fajtatisztát mert szeretném kiállításokra vinni.


5éve kutyázok kiállítás meg minden.

Nagy kertem van.

De bent is lakhatna a kutya.

Kerítésen átfér egy nagyobb tacsi nagyságú kutya de a nagyobb testű kiugrani nem tudna!

Sétáltatni minden nap 1* tudnám de a kertben egésznap szaladgálhat.

Kb. ennyi kérek tippeket!


2011. júl. 14. 08:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó tudtam h nem KEVERÉK hanem egy fajta amúgy kööszi mindenkinek 1 kivétellel mindenki szép pipát kapott!
2011. júl. 14. 10:06
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h márkás kutya???? Idióta.... a keverék az keverék. Márkás kutya....komolyan............ Az emberi ostobaság határtalan.


Kérdezô: a kérdésedre nem lehet felelôsen válaszolni mivel senki nem ismer téged így nem lehet ajánlani semmilyen fajtát, hisz egy kutyának passzolnia kell a gazda személyiségéhez.

2011. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsóteljesen egyetértek és az előbb felsorolt 2 fajta tényleg elfogadott és kész! Már megvan a fajta vagy a golden vagy a labrador esetleg a bullterrier majd elválik köszi mindenkinek:)
2011. júl. 14. 10:08
 14/17 Nagy Zia ***** válasza:
100%
ha megcsináljátok a kerítést egy kisebb fajta jó lenne, mint pl. bichon havanese, bichon frisé, bichon bolognese!
2011. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogadta el????

Attól adtak ezeknek egy hangzatos nevet még nem elfogadott...pláne h még almon belül sem ugyanolyanok sokszor a kölykök. Egy fajta elfogadásához meg az elsô lépés a standardizálás.

Hagyjuk már. Megártott nektek a sok amcsi dokufilm.

2011. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
48%
Szerintem a sétát úgy oldd meg, hogy egyszer egy-másfél órára kimentek mondjuk egy rétre és ott szaladgál. Sőt ha ilyen akkor elég egy háromnegyed óüra. A 2 és három óra sztem már sok lenne neki...
2011. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem minden nap 2-3- óra van olyan nap h csak fél óra gyorsan mert éjszaka érek haza 10-11 órakor...
2011. júl. 22. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!