Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha átmenetileg 3 kutyám lesz...

Ha átmenetileg 3 kutyám lesz 1 helyett, az szabálysértésnek számít?

Figyelt kérdés
Hiszem nem az enyéim, így remélem, hogy nem...de mégis az engedélyezett 1 helyett 3 kutya lesz a lakásban (amíg az ismerőseim nyaralnak, vigyázom a kutyáikra 3 hétig).
2011. júl. 14. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az új rendelettervezet családi házakban három, lakásokban egy 65 centi feletti vagy két ennél kisebb ebet engedélyez
2011. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, és be is tartom, mert nekem csak egy palotapincsim van lakásban. De most jön mellé két másik kutya 3 hét erejéig...akik nem képezik az én tulajdonomat, nem az én lakásom a lakcímük, így is megszegem ezt?
2011. júl. 14. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen (szerintem), de a gyakorlatban nemigen foglalkoznak ezzel, hacsak nincs valami "jóindulatú" szomszédod, aki azonnal rohan a jegyzőhöz, ahogy meglátja a kutyákat. De végül is nem a tieid, szóval lehet, hogy nem gáz amúgy se. :D Nálunk is egy kutya van lakásonként engedélyezve, mégis vannak, akiknek 2-3 is van, és semmi gondjuk évek óta.
2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos kimennek ponthozzád és azt fogják méregetni, hogy hány centi a kutya.-.-" :D:D:D Legyen eszed, senki nem fogja megnézni, ha valaki kérdezi vagy furcsálja elmeséled, hogy te csak vigyázol rájuk.
2011. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!