Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Bénulás SOS? ( A többi lent)

SOS Bénulás SOS? ( A többi lent)

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék, mert a szeretett angol cocker spánielem fél óra alatt mindkét hátsó lábára lebénult! Nagyon fáj neki, nagyon sokat sír. Mozgatni, nem igazán bírom fájdalmai miatt. Eszik a megszokottam, inni viszont rengeteget iszik. Az állatorvos azt mondta kullancsfertőzés, de szerintem ez lehetetlen, mert olvasgattam és nem ezek a tünetek, így megkérdezem itt is. Két napja történt, azóta kezelésre járunk, de az is nagyon aggaszt, hogy nem végzi el a dolgát, és kicsit fel van puffadva emiatt (nem biztos, csak gondolom, hogy emiatt) Nagyon kéne a segítség, hogy rendbe jön-e, vagy legalább csak a fájdalmát mivel tudnám enyhíteni?
2011. júl. 14. 20:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%
Az én vizslámat is kullancs csípte meg de ő fel se tudodd álnni annyira gyenge volt rohantam vele állatorvoshoz adott neki inyekciót nem hiszem hogy kullancs csipte volna meg a lée be van tagadva mert az enyémnek az volt az egyik tünete szerintem adj neki napi három algo pirint az én állatorvosom azt mondta reggel délbe este 3 napig ( remélem megyógyul)
2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
bocsi nem lée hanem lépe be van dagadva?
2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2 dolgot tudnék neked ajánlani..az egyik,hogy keress a neten állatorvosokat lehetőleg az ország másik végében,és telefonáld őket körbe,hogy ők mit tennének...a másik,hogy írj ide is:

[link]

remélem meggyógyul szegényke

2011. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hopp,most látom,hogy oda már írtál:) akkor marad az első
2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Keress sürgősen másik orvost. lehetőleg jól felszerelt klinikát, rendelőt. A kullancs fertőzést vérvétellel ki lehet mutatni.Lehet gerinc probléma is akár.
2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet lyme-os és babesiás is, mert ezek mindegyike okozhat idegrendszeri tüneteket, de mindenképp mutasd meg másik dokinak, mert lehet, h a gerincével van gond - az pedig műtéti megoldást igényel, gerincfestés, ésatöbbi.
2011. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, mondta, hogy a gerincével is van gond, de a azt mondta, hogy a főgondot a kullancsfertőzés okozza. Sajnos nem tudom másik orvoshoz vinni... Köszönöm a válaszokat
2011. júl. 14. 20:54
 8/16 A kérdező kommentje:
ja és ultra hangozva volt, csak nem mond semmit a doki...
2011. júl. 14. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod máshova vinni, a dokid csinálhatna egy vérvételt. Akkor kiderül, babézia, lyme ? Nagyon nem mindegy.
2011. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
a haziallat.hu-n tudsz levelezni orvosokkal...nővéremnek már sokszor segítettek.
2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!