Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Bénulás SOS? ( A többi lent)

SOS Bénulás SOS? ( A többi lent)

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék, mert a szeretett angol cocker spánielem fél óra alatt mindkét hátsó lábára lebénult! Nagyon fáj neki, nagyon sokat sír. Mozgatni, nem igazán bírom fájdalmai miatt. Eszik a megszokottam, inni viszont rengeteget iszik. Az állatorvos azt mondta kullancsfertőzés, de szerintem ez lehetetlen, mert olvasgattam és nem ezek a tünetek, így megkérdezem itt is. Két napja történt, azóta kezelésre járunk, de az is nagyon aggaszt, hogy nem végzi el a dolgát, és kicsit fel van puffadva emiatt (nem biztos, csak gondolom, hogy emiatt) Nagyon kéne a segítség, hogy rendbe jön-e, vagy legalább csak a fájdalmát mivel tudnám enyhíteni?
2011. júl. 14. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
UH nem mondja meg a gerincproblémát, csak a myelográfia.
2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
a dologvégzésen állatokon is segíthet hashajtó, rosttabletta
2011. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még a télen hozzám került egy gerincsérült cica. És még hasasnak is tűnt ráadásul. Az orvosnál derült ki, hogy a vizeletét nem tudta üríteni, attól volt hatalmasra puffadva a hasa. Attól fogva nekem kellett pisiltetni. Finoman nyomd meg, masszírozgasd a pocija alsó részét, mert ha nem tud magától pisilni, abból nagy baj lehet. Szerencsétlen macska csak úgy bűzlött az ammóniától, még egy hétig öklendeztem, mire már nem bűzös pisi jött belőle. Elég macerás, de megkérheted az orvost is, hogy mutassa meg, hogy kell. A cicus egy hónappal később már járni is tudott, mostanra meg már alig észrevehető az átélt trauma. Nem kellett műtét sem.
2011. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "nem mond semmit a doki"?

Hadititok a kutya állapota? Te fizetsz és ő meg arra nem méltat, hogy közölje a vizsgálat eredményét?

Hogy van a kutyád most?

2011. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na az a helyzet, hogy nem kér pénzt a doki én meg ott okoskodjak? A dologvégzés magától megoldódott szerencsére. Tegnap olyan gyógyszert adott neki amibe lehetett valami fájdalomcsillapító, mert csendesen aludt. Remélem rendbe jön, altatni tuti nem fogom, mert ahhoz nincs szívem
2011. júl. 15. 11:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Az rendes tőle, hogy nem kér pénzt. De azért megkérdezheted tőle, mi is a baja a kutyádnak?

Mennyi idős a kutyád?

Ha a hátsó rész bénult, nehezen megy az ürítés is. Olyan ételt adjál, ami lágyan tartja a székletét.

2011. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!