Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya túletetése miért?

Kutya túletetése miért?

Figyelt kérdés
A köv. a gond mamám nagy állatbarát van 2 kutyája nagyon szereti őket de az istenér mért kell hogy guruljon szerencsétlen? hát olyan a kutya hogy remeg a lába a súlya alatt. És persze azt sem lehet mondani h. ez ilyen kutya mer mind2 gurul.Számtalanszor próbáltuk felhíni rá a figyelmét h. bizony kicsit visszább kéne venni az adagjukból. Válasz:Neki az állatorvos mondta h. ennyit kell neki adni meg külömben is jobban hisz neki mint nekünk.xd 2.Külömben is alig adok nekik(akkor mitől ilyenek a levegőtől?)szóval borzalmasan undorítóan néznek ki de pár éve ez már így megy és nemtudom mennyi van még hátra szerencsétleneknek. Mivel tudnám meggyőzni?
2011. júl. 15. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy megmondod neki hogy megfognak halni ha nem csinál valamit, meg tuti hogy lesz valami érrendszeri betegségük is
2011. júl. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eztis mondtuk neki semmi hatása... Néha aztmondja dehát annyi kövér ember is van mondom ja oké az más akkor semmi...
2011. júl. 15. 01:42
 3/6 anonim ***** válasza:

egy bizonyos életkor fölött - ahogyan bizonyos életkor alatt is - egyszerűen meggyőzhetetlenek az emberek.

tudom, miről van szó, nekem nagymamámnál volt tartva az első kutyám, és örök harc ment arról, hogy kövér-e a kutya, vagy sem. egyedül az volt a megoldás, mikor elcuccoltam kutyástul.

pedig ráadásul diszpláziás is volt szegény... ez sem hatotta meg. persze merő szeretetből csinálta...

2011. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogsz tudni semmit se csinálni. A párom kersztanyjának a kutyája 2 lépés után már leül és szuszog. Nem viccelek, 2 lépést tud megtenni egyhuzamban. És szerinte ez így jó.
2011. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon ***** válasza:

Hívj ki egy állatorvost, ha annak annyira hisz.

Ha tényleg olyan borzalmasan kövérek, amennyire állítod, akkor majd az orvos szépen megnézi, nagyjából (amennyire háznál tudja) megvizsgálja őket, de az eredménye így is úgy is az lesz, hogy közli a mamáddal, hogy ez így nem lesz jó.

2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg azis lehet szerintem h. túl komolyan veszi őket. "Jaj már délután 5 kor nembírnak magukkal ezér akkor már adni kell szegényeknek mert kérik.....Az állatorvosunk meg hát nemtudom lehet csak azt mondja neki amit hallani akar. Nemis táplálkoznak rendesen minap láttam nagy vödörbe a zsíros levesek meg pár kiló kenyér meg stb stb nemhiszem h. egy kutyának ez kéne
2011. júl. 15. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!