Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ért lehetne eladni egy...

Mennyi ért lehetne eladni egy szibériai husky-t?

Figyelt kérdés
Mennyiért lehetne eladni egy 4 hónapos szibériai husky-t, törzskönyvel csippel,összes oltásával tenyésztőtől vásároltuk csak családi okok miatt lehet eladnánk.(Vaj színű)Prémium táppal etettük.
2011. júl. 15. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kutya érdekében nagyon szépen kérlek és beszéljetek a tenyésztővel h inkább vegye vissza, mert ennek nem lesz jó vége. Megjósolom neked h ha nálatok marad ez a kutya 1 év múlva kezelhetetlen lesz és szökni fog. Az egész életét elcseszitek akkor is ha marad és akkor is ha majd így akarjátok - rögzült rossz viselkedéssel - új gazdához adni. Addig adjátok vissza amíg még ezek nem alakultak ki!! És ha véletlenül mégis maradna és később akarnátok neki gazdát keresni, mindenképpen először a tenyésztővel beszéljetek!!!
2011. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát...sztem egy kutyasuli azért sokat segítene, a husky nem olyan könnyen kezelhető...
2011. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem rossz kutya csak az elmúlt két napban megvolt örülve.Nem rossz kutya mert ha rászólunk ha valami rosszat csinál egyből abba hadja.Nem szökik volt amikor tárva nyitva van előtte a kapu és nem megy ki.Mármint nem is próbál szökni mert tudja ,hogy jó kezekben van.
2011. júl. 15. 22:23
 14/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy végül sikerült jobb belátásra térni. De ha netán mégis el akarnátok adni, akkor először mindenképpen a tenyésztővel kell konzultálni, mert elővásárlási joga van az általa eladott kölyökre, biztos vagyok benne, hogy visszavenné a kutyát.

Foglalkozzatok vele többet, sétáljatok, labdázzatok, esetleg járjatok el kutyasuliba, ha van rá lehetőségetek.

2011. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, mit vársz egy unatkozó kölyökkutyától?? Vidd el naponta sétálni, fáraszd ki, aztán lassan viheted kutyaiskolába is.

Ha egy picit odafigyeltek, fegyelmezitek, akkor pikk-pakk megtanulja, hogy mit szabad és mit nem.

2011. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én először sajnáltalak, hogy családi okok miatt meg kell válnod a kutyádtól, pedig szereted, majd elolvastam azt a családi okot, és megváltozott a véleményem.

Egy kölyökkutyával (főleg egy energiával teli munkakutyával, mint a husky) vele jár, hogy rosszalkodik. Meg kell nevelni, az én kutyám is rosszalkodott kölyökként (igaz, ő egy keverék, de teljesen mindegy), de ezekről le lehet szoktatni, csak türelem és kitartás kérdése. Én elhiszem, hogy nagyon kellemetlen, mikor tönkre tesz valami drága holmit, de erre is a gazdának kell odafigyelni, hogy a rosszcsont kutyus ne juthasson az ilyen dolgok közelébe.

Azt írod, hogy egyébként jó kutya, hát akkor meg igazán nem értem, mire fel ez a kérdés. Ha egy egyébként jó kutyán pár rosszalkodás miatt túl akarsz adni, akkor ne haragudj, de nem vagy a gazdák gyöngyszeme... Ha így állsz hozzá, szerintem is az lenne a legjobb, ha visszaadnád a tenyésztőnek, vagy pedig elajándékoznád valakinek, aki tud vele bánni. A kutyus érdekében.

2011. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Először én soha nem is akartam eladni a kutyát csak sajnos a szüleim nagyon idegesek voltak mikor meglátták a kocsikat de mivel megcsinálták ingyen így már megnyugodtak és már nincs semmi baj ma azért mondtam ,hogy kutya mert eddig sosem csinált ilyeneket de azóta nem csinált semmi hülyeséget.
2011. júl. 16. 13:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor remélem, megtanultátok a leckét, és jobban oda fogtok figyelni a kutyusra.:) Nehogy megint ilyesmit csináljon, és fel tudjon vetődni ez a kérdés.
2011. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek,ez rosszabb lesz.Írtad,hogy foglalkozol vele,de ezek szerint keveset.Egy huskynak kevés 1-2 óra séta egy nap. Foglalkoztasd,futtasd,vagy szökni fog és rongálni.

Megkérdezhetem,kitől vetted a kutyust?

2011. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!