Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor és milyen oltások...

Mikor és milyen oltások kellenek egy fajtatiszta kutyának? Melyik mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt, miszerint 6 8 10 12 hetesen kell nekik különböző oltás, 3hó után meg a veszettség elleni, majd 6 és 6.5 hósan utána 9 és 12 hósan kell őket beoltatni. Bordeauxi kölyökről van szó, 6 hetes múlt. Oltásonként mennyibe kerül?
2011. júl. 15. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha a tenyésztőtől vagy az állatorvostól kérdeznéd meg, ők biztosabban meg tudják mondani, mint az internet.:)
2011. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ez egyértelmű, de tájékozódni is jó lenne, hogy mi mennyibe kerül, ne az orvos előtt essen le az állam.
2011. júl. 16. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hetente 5-6 ezer forint 3-4 honapon keresztül + kutyachip ami 5ezer körül van meg még van pár plussz amit kérhetsz pl kullancs elleni . ja és még az ismétlö oltások azok is 5,6 ezer :) sok sikert amugy meg "milyen oltások kellenek 1 fajtiszta kutyához " kutya kutya lényegtelen hogy fajtatiszta e ......
2011. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Igen, fajtiszta akart lenni, de utólag vettem észre. A chip az nem kötelező, vagy mégis ? Húúú.. hát szegény kutya jó sokban van :S :)
2011. júl. 16. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

A chip minden adás vételnél kötelező. Valamint jövő évtől a chippezetlen kutyák adókötelesek is.

Mondjuk a tenyésztő elvileg olt. Legalábbis mi 6-8 hetesen oltunk sőt ha még nálunk van akkor 10-12 hetesen is szóval négy oltással adjuk a kicsiket oda természetesen chipel és tk- val

2011. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!