Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakozmetikai tanfolyamhoz...

A kutyakozmetikai tanfolyamhoz ezek kellenek csak? (többi lent)

Figyelt kérdés

-érettségi

-betöltött 18 életév..


még van ezzel együtt 2 évem és egy okj-s kutyakozmetikai tanfolyamra szeretnék menni


ugye nyelv vizsga nem kell hozzá???


válaszokat előre is köszönöm


2011. okt. 12. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene hozzá nyelvvizsga? Angolul akarsz beszélni egy kutyával?


Az OKJ egy sima szakma, bárki leteheti, nem kell hozzá semmi, csak a betöltött 18 év. Érettségi sem kell. Ugyan az, mintha kőművesnek vagy kocsmárosnak tanulnál.

2011. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, ami még is kell... 180000Ft, hogy befizesd a tanfolyamot meg a vizsgadíjat.
2011. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam hogy nézik e vagy sem ,mivel nem tudtam azért kérdeztem de érettségi az kell mert már olvastam utána vmikor és ez a kettő maradt meg amit leírtam...de én úgy tudom hogy az első okj-s képzés az ingyenes vagyis ezt olvastam vhol..
2011. okt. 12. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Érettségi kell, mert az bizonyítványt ennek hiányában nem kapod meg.

Nyelvvizsga nem kell.

Sajnos nincs ingyen, én már megkérdeztem, utánajártam. Az ára 140 000 és 180 000 Ft között van.

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké , köszi..
2011. okt. 12. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont én úgy tudom,hogy most már az érettségihez kell nyelvizsga is.. legalábbis nekünk ezt mondták,hogy ezt most vezették be vagy mi. bocsi ha hülyeséget mondok,nekem ezt tanárok mondták.
2011. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálunk a suliba úgy van hogy az nyelvizsgázik aki tovább akar tanulni vagy csak leszeretné rakni..de én nem megyek egyetemre szóval én nem fogom lerakni.. de nyelvből közép fokot rakom..sajna németből , angol jobb szerettem volna de az angolt csak 2 éve tanulom a németet már 7..bár nem nagyon megy..
2011. okt. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!