Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuytusaimat vízhez/slaghoz...

Kuytusaimat vízhez/slaghoz szeretném szoktatni. Valaki adna tippet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy va két Ónémetjuhászom,most 07.15.én múltak kerek 1évesek. viszont,picikoruk óta nem szeretnek fűrdeni,eltűrik,állózuhanyzóban...de most a nagy melegben, kint a kertbe slaggal próbáltuk őket lehűteni,de félnek a víztől.Próbáltam szoktatni őket első 2 alkalomkor, először a kezemhez raktam a slagot,legugoltam, és odahívtam őket,de már akkoris visszahúzódva jöttek a slaghoz és hozzám.Sose bántottam őket se slaggal se semmivel,szóval nem a slagtól félnek... Hogy tudnám a slaghoz szoktatni őket?
2011. júl. 17. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

az lesz a baj, hogy jéghideg vizet kapnak a nyakukba hirtelen.. azt nem szeretik..

az enyém a slagból iszik néha, de így is menekül, ha locsolás van.

2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemteljesen jéghideg,hiszen a slagot a nap felmelegítette,így langyos a víz benne,erris gondoltam hogy a hőmérséklet.dehát nem... azért köszönöm,várom a további tippeket. (:
2011. júl. 17. 15:55
 3/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg azt, hogy előbb magadat locsolod le a vízzel úgy, hogy ők is lássák. És ha látják, hogy semmi bajod talán bátrabbak lesznek, vagy ha esetleg hagyták, hogy vizesek legyenek, adj jutalom falatot és akkor összekapcsolják a jóval:)az én kutyusom fürdés után szinte követeli. :)
2011. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Csak a jutalomfalat nemjutott még eszembe,pedig aztán az tényleg segíthet.hálásan köszönöm. (: remélem beválik. ^^
2011. júl. 17. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáltad már játékra hívni őket szórófej körül?

a permetet hamarabb megszokják szerintem:)

2011. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt is kifogom próbálni. (:
2011. júl. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!