Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhagytam a félpár cipőmet...

Elhagytam a félpár cipőmet tegnap. Képes lenne egy kutya megtalálni szaglás alapján egy 200 x 200 méteres területen, ha sok a csalán? A cipő párja megvan, de elég bozótos a terület. (Eső nem esett azóta)

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak ha büdös a lábad.
2011. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Símán képes megtalálni egy olyan kutya, amelyik meg van rá tanítva. Ellenben egy "akármilyen" kutyának hiába mondod, hogy "ugyan keresd már meg ennek a cipőnek a párját", nem fogja megkereseni, mert nem érti a feladatot.
2011. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk egyszer nagytakarítás volt és vagy 6 pár cipőt kidobtunk az udvar közepére és azok szétperegtek

a kutya meg majdhogynem összerendezte őket a párok alapján:D

ugyhogy sztem van rá esély de ennyierővel te is keresheted

2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam megkeresni, de feladtam, mert nagyon csalános a terület.
2011. júl. 17. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a kutyát nem csípi a csalán? Képes lennél beküldeni azért a fél pár cipőért, hogy agyoncsipkedje szegényt a csalán?
2011. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni,de hogy került oda a cipő? :)
2011. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a cipő úgy került oda, hogy eltévedtem részegen az erdőben egyedül éjszaka, azt se tudom, hogyan értem haza. A végén már négykézláb mentem, valószínűleg ekkor esett le a cipőm.
2011. júl. 18. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Rúgj be megint, akkor még a csalán sem csíp és keresd meg a cipődet! Vagy vegyél új cipőt, ha piára telik, cipőre is!
2011. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én nagyon kedvellek téged :D baromi jót nevettem (:

hatalmas respect;)

2011. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!