Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya fél a kisgyerekek...

Minden kutya fél a kisgyerekektől?

Figyelt kérdés

Már többször láttam, hogy valami kisgyerek szalad, hogy megsimogassa, meg megindul a kutya fel, az meg megijed, és behúzza fülét-farkát, és menekül.

Azt hallottam a kisgyerekek kiszámíthatatlanok, és a kutyák nem értik, miért viselkednek furcsán.

Igaz ez?

Minden kutya furcsán néz a kisgyerekekre?


2011. júl. 18. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, szeretik őket, de hamar megtanulják, hogy a gyerek nyomorgatja, cibálja , hurcolássza őket, a lehető legkellemetlenebb módokon, és így inkább meglépnek, mielőtt bántaná őket a gyerek.
2011. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mi kutyunk kifejezetten utálja a gyerekeket...szét is szedné őket, ha a közelébe mennének.
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én kutyám csak némelyik gyerekkel ilyen. valamelyiket észre se veszi, valamelyiktől fél, valamelyikhez meg boldogan megy oda. nem tudom, miért különbözteti meg őket. :D
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem francia bulldogom van és imádja a gyerekeket olyannyira, hogy épp fordítva történnek a találkozások, mint a kérdésben. Ő odakutyagol, hogy üdvözölje a gyerkőcöt, meg ugrál és játszani szeretne. Na ez a legtöbb gyereket kiborítja és bömböl azonnal.
2011. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém kiskorától szoktatva van gyerekekhez, semlegesen viselkedik velük, vagy némelyiknek örül, de mindegyik megsimogathatja, nyúzhatja, macerálhatja, csak van amelyiknek rázza az egész seggét, van amelyiktől meg csak simán nem érdekli.
2011. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám (Pekingi Palotakutya) imádja a gyerekeket. Minél kisebb a gyerek, az én kutyám annál jobban szereti őt. :D Puszilgatja őket, óvatosan szaglássza és néha játékra is hívja őket, és nem zavarja, ha nyúzzák őt a gyerekek, ilyenkor csak hátrál pár lépést, de aztán mindíg visszasomolyog a gyerekekhez és veszettül csóválja a farkát. :)))
2011. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszi hogy a gyerek bántani akarja, ha megkérsz néhány kisgyereket (egyszerre csak egyet) hogy szépen csendben sétáljon oda a kutyádhoz és simogassa meg akkor egy idő után nem fog félni tőlük, de ha mondjuk a kisgyerek ordítva odarohan azt a kutya támadásnak s veheti. Az én staffordom szereti a gyerekeket mert eddig ahány gyerekkel találkoztunk azok vagy megsimogatták vagy békén hagyták.
2011. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az idősebb goldenem teljesen semleges a gyerekekkel, eltűr bármit tőlük, nem fél, de úgy különösebben nem is örül nekik. A collie kiskutyám viszont imádja őket, ha az út másik oldalán meglát egy kisgyereket ahhoz is oda szeretne menni.
2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 compactegon ***** válasza:

a mi staffink imádja a gyerekeket (mondjuk híresek erről). minél kisebb, annál jobban jár a segge :D

persze nem engedem oda, mert millió puszit tolna az arcára - miután felborította :)

2011. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!