Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szallitas SOS?

Kutya szallitas SOS?

Figyelt kérdés
3 het mulva repulon kellene szallitani a kutyamat (aire france) de kiderult hogy 6kg - ig lehet csak felvinni, pedig idefele malevnal 10kg volt a megengedett. Az en kutyam 7 kg felett van, igy eselytelen, nem engedik fel. Egy vagyonba kerulne a jegy lemondasa, vagy csereje, raadasul mar hely sincs a legtobb gepen. Valami otlet hogy lehetne ezt megoldani? Ketsegbe vagyok esve, kulfoldon elek a kutyammal, es agusztusba repultem volna haza az iden meg nem latott csaladomhoz, de kutya nelkul nem megyek. Arra is gondoltam hogy talan valaki autozik Parizs - Budapest utvonalon aki elvinne ot, de hol lehet megbizhato fuvarost keresni, ami egy egyetemista penztarcajabol megfizetheto?
2011. júl. 18. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

beszéltél már a légitársasággal?


amúgy meg ketrecbe vele és mondd, hogy nem veszed ki az utazáshoz, senki nem fogja megmondani, hogy 6 vagy 7 kg ;)

2011. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mar vegig telefonaltam mindenkit.

Sajnos hiaba teszem ketrecbe, lemerik erkezesnel es dobozzal egyutt nem haladhatja meg a 6kg ot .

2011. júl. 18. 14:52
 3/17 anonim ***** válasza:
mikor utazol?
2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
van olyan pl ha túl sulyos a bőröndöd akkor rá kell fizetni max a kutyára vizets rá
2011. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja látom, 3 hét, esetleg próbálj meg egy felsőbb vezetővel beszélni, arra talán még van idő
2011. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
air max cargo állatszállítmányozással foglalkozik, ők ki tudják neked vinni. Vagy a netboardon van kiállítási topic, kérdezd meg hátha megy valaki arra.. a múlthéten a Word Dog Show miatt mindenki Párizsba ment (mi is) de lehet vannak még olyan showk amikre megy valaki.
2011. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
netboardra mar felirtam, cargo -t is felhivtam, 100.000ft-nal kezdodik. Hivtam en mar mindenkit, a szabaly akkor is max 6kg.
2011. júl. 18. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
és ha felajánlod, hogy veszel neki is egy jegyet?
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csomagkent feladhatom, az ar megfizetheto (75euro) de egy pici, oreg kutyarol van szo, nem tudom kibirna-e.
2011. júl. 18. 15:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Fogyaszd le a kutyát, vágd le a szôrét...
2011. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!