Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany hetesen adhatok el a...

Greenpeace kérdése:

Hany hetesen adhatok el a kiskutyak? Es hany hetesen lehet elszakitani az anyjuktol? Mikortol ehetnek szaraztapot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Én úgy tudom hat hetes korban szokták őket odaadni a gazdikhoz. És akkor már elvileg száraztápot is esznek. Arra fokozatosan kell rászoktatni őket.
2011. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Az jó lesz 8 hetesnek is!!! Csak az idióta szaporítok adják oda 6 hetesen. Mint pl. te kérdező, nem kéne szaporítani!!!


Amúgy Google!!!

2011. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En nem szaporito csak kerdeztem mert kivncsi voltam te bunko utolso!!
2011. júl. 18. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

8 hetes kor elôtt nem szabad!

(az elsô láthatóan nem ért hozz, mivel nem az határozza meg az elválasztás idôpontját h mikortól esznek száraztápot)

2011. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze csak úgy "érdekelt":]


Amúgy meg ha te nem csinálod akkor nem neked szólt a válasz nagyobb tartalma!!!


Akinek nem inge ne vegye magára!

2011. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a forum nem akert van hogy ertelmes valszokat kapjunkes hogy ne horduj le a masikat a sarga foldig ha nemtudok mirol van szo?
2011. júl. 18. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 4 hetesen kezdenek el önállóan enni, jó minőségű beáztatott száraztápot, és 8 hetesen adhatóak gazdához.
2011. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szem kinyílásakor már adható apró szemű kölyöktáp, melyet beáztatunk forró vízbe, így könnyen meg tudják enni emellé lehet keverni kölyköknek való tápszert. A kiskutyákat 19 naposan, majd ezt követően minden 14-dik napon féreghajtani kell. Az anyát minden alkalommal féreghajtani kell, amikor a kiskutyákat is hajtod. Az első oltást 5-6 hetes kor között oltjuk. A készítmény neve: Nobivac Puppy DP vagy Nobivac Parvo C.

6-7 hetes korra a kölykök hozzászoknak a táphoz és 8 hetes korban elválaszthatóak.

8-9 hetes korban (1 vagy 2 oltással) kerüljenek új gazdához a kölykök. (Ilyenkor viselik legkönnyebben a környezetváltozást és az alomtól való elszakadást.)

2011. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi az ertlemes valszat!
2011. júl. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!