Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak sem eszi meg a kutyája...

Másnak sem eszi meg a kutyája a sima száraztápot, amihez csak vizet adok? Mivel keverjem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én amikor nincs étvágya a kutyámnak, konzervvel keverem össze az eledelt. Igy megeszi. Amugy 1-2 havonta van, hogy nem akar enni, de fokozatosan visszatér az étvágya.
2011. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Sosem adok hozzá vizet. Nem csodálkozom hogy nem eszi meg, elég undorítóan néz ki úgy. Szárazon adom neki és imádja kicsi kora óta. Főként nevelés és minőség kérdése. Amúgy meg a fogának is árt ha mindig csak puhát eszik.
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
anyukám régen hozott a menzárol levest amit ugysem evett meg senki. a kutya imádta a tápon :D amugy ha éhes lesz, elöbb utobb csak megeszi. a lényeg h ne legyen elötte táp egész nap (persze nem kölyökkutyárol beszélek) csak este etetéskor (nagytestü kutyákat azt hiszem szoktak napi 2x etetni még) és ha végzett elvenni, ha nem eszik, várni kb fél orát ,eltenni, és másnap ujra elérakni. vagy tényleg keverni nedvestáppal, de azok gagyik mert nagy részük viz és nincs bennük elég tápanyag, mellesleg a kutya fogának kell h kemény legyen, nedvestáptol tönkremegy a foga (ugytudom...)
2011. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kölyökkutyám van, most 3 hónapos.
2011. okt. 5. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Adj neki junior tápot. És nehogy összekeverd vízzel, azt persze, hogy nem eszi meg. Hozzá kell szoktatni, szüksége van a száraz tápra.
2011. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Levessel se lehet keverni? Junior tápot kap, de nem tudom megeszi-e szárazon.
2011. okt. 5. 21:20
 7/17 wartburg353s ***** válasza:
32%
Ha nem eszi meg, vegyél hozzá konzervet, és abból keverj hozzá egy kicsit! Ne áztasd el nagyon, de azért legyen egy kicsit "szaftos". Az én kutyámnál bevált, pedig nagyon válogatós, már felnőttként került hozzánk, és el volt kényeztetve.
2011. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a 3,5 hónapos kutyusomnak a száraztápjához szoktam keverni egy kis konzervet, úgy simán befalja. :)
2011. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
A folyadék azért kell a tápra, mert leöntéskor a tápban lévő gázok eltávoznak (ha füleltek hallható is). Szárazon adva ez a kutya gyomrában történik.
2011. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

egyetértek az utolsóval, én is vizezem a tápot, de rögtön oda is adom, nem hagyom, hogy elázzon, csak leöntöm, így ropog is meg minden, nem szívja meg magát.


Ja és megeszi, mindig.

Nekem is van egy titkos módszerem erre a problémára. Ha nem eszi meg, elveszem.

Úgyhogy nem szokta megkockáztatni, hogy válogat .

2011. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!