Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg így igaz ahogy le...

Ez tényleg így igaz ahogy le van írva? Kit bőgetett még meg rajtam kívül?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6aFSe2JCpAw


itt a szöveg ha nem akarod végignézni, de videó olyan szép...:

[link]


2011. júl. 18. 18:40
 1/7 anonim válasza:
ez nagyon szomorú.
2011. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is sírtam a végén. Nekem két gyönyörű leonbergim van, akik most nincsenek itthon, és komolyan felálltam a videó után, kiszaladtam a kertbe, hogy kiengedjem őket és játsszak velük a kertben... azután csak az üres kutyaházakat láttam. Máskor mindig ugrálnak, amikor meglátnak, most viszont semmi. Úgy várom, hogy hazaérjenek, hihetetlenül hiányoznak. :(
2011. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is még mindig könnyezek...
2011. júl. 18. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is elsírtam magam rajta...

Nagyon megható történet, és a kutyus gyönyörű szép!

2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a történet így igaz. Én is bőgtem rajta,én a filmet is láttam. Nézzétek meg,nagyon jó!


Leonbergis! Hol vannak a kutyusok? :)

2011. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jah utánanéztem, tényleg igaz... még szobrot is emeltek a kutyusról.

hát a sírásból nekem elég volt ennyi, azthiszem a filmet inkább nem nézem meg. de biztos szép.

2011. júl. 18. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

19:07

Én vagyok a Leonbergis válaszoló.


Családi birtokban van egy tanyánk, amit papámtól örököltünk, és sokat járunk ki oda. Nincsenek állatok, csak egy nagy mező, meg a holtág, meg rengeteg nyílt füves hely. És most volt egy családi összejövetel, amire kivittük őket, és apa kint maradt velük, hogy kicsit szaladgáljanak. Amúgy is ki szoktuk őket vinni, mert imádnak ott lenni, de általában csak pár napra, most meg már második napja még csak nem is láttam őket.

2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!