Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rajtam kívül olyan ember,...

Van rajtam kívül olyan ember, akinek a kutyája a legjobb barátja? :D

Figyelt kérdés

Állítólag ez nem jó dolog, mert az állat nem helyettesítheti az embert, blablabla...

De én akkor is így vagyok ezzelxD Aőámék szerint ez tök abnormális, stb... De ő az egyetlen, aki mindig meg tud vigasztalni. Mindig vidám, bármikor lehet vele ökörködni, dögönyözni őt, sétálni vele, kirándulni stb.

Sokkal jobb fej, mint a legtöbb ember:D


2011. jan. 2. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is kb. így van. Igaz, sok "barátom" volt, de mindig csalódnom kellett bennük. Ezt szerencsére nem mondhatom el a kutyámról.
2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel én is így vagyok néha. :) Bár én inkább testvéremként gondolok a kutyáimra! Pár osztálytársam szerint nem vagyok normális de a barátaim megértik miért van ez. :)
2011. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat.
2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%

tényleg nem jó dolog, azt jelenti, hogy nincsenek igazi emberi kapcsolataid. (nem azt mondom, hogy a Te hibád, csak hogy nincsenek)

jobb esetben majd kinövöd, környezetváltozással, a személyiséged fejlődésével szerzel még igaz barátokat. ha jól sejtem kamaszkorú lehetsz, szóval van még erre időd.

2011. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem abszolút a kutyám volt a legjobb barátom. (Továbbmegyek: az egyetlen)

Főleg mikor kiábrándulsz az emberekből.

Sajnos azonban szüleim eladták :(

2011. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát a kutya szeretni fog amíg él.(Ha te is viszonzod persze:) ) És nem olyan mint egy ember,hogy bármikor átverhet stb. Sokat csalódtam némely emberbe.
2011. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is a kutyáim a legjobb barátaim, sőt (most sokan fognak lehurrogni ezért) a páromnál is előrébb valóak. :)

Mert lehet, hogy a barátok, pasik jönnek mennek, de egy kutya élete végééig velem marad, feltétel nélkül szeret.

Szerencsére a szüleim ebben semmi abnormálisat nem látnak, hiszen ők is ezt a nézetet vallják. :)


Szerintem ebben nincs semmi rossz! Nekem van négy nagyon jó barátom (mind kisiskolás korom óta) és vannak barátaim is, de ők mégsem tudnak annyi örömöt, annyi feltöltődést adni, mint a kutyáim. :)

2011. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%
Nem bántásból, de te beteg vagy.
2011. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért beteg? Csak mert te nem osztod a nézetét, akkor rögtön beteg?
2011. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Mert egy balf@sz antiszociális emberileg nulla senki.
2011. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!