Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves kutyám tudom még...

5 éves kutyám tudom még tanítani/nevelni?

Figyelt kérdés

5 lassan 6 éves kutyám nagyon gyerekes, szinte semmit nem tanítottam neki.

Tudom még tanítani?

Ha igen hogyan?


2011. júl. 18. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

mindjárt kapod,h hamarabb kellett volna stb...


am igen,az enyém dec.26-án lesz 5 éves és még simán tanul :)

ugyan úgy taníthatod,mint egy kölyök kutyát

2011. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet, ugyanúgy ahogy egy kölyköt, sok falattal, csak addig míg még élvezi, utána nagy játékkal, stb.

De az igazság az, hogyha az elmúlt 5 évben nem tetted, akkor ugyanazon okból most sem fogod. A tudásod, a türelmed a tekintélyed vagy a kitartásod hiányzik. Ráadásul olyan szempontból mostmár sokkal nehezebb dolgod van, hogy 5 év elszúrt dolgait kell kijavítanod, öt éve bevésődött rossz viselkedéseket.

2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Eronne válasza:
hne konnyen meg lehet tanitani peldal a megtobb evesre vagy szar$asra
2011. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziaaa ! olvasd el ezt a könyvet! Sokat fog segíteni megnevelni a kutyádat :) *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudod! Csak ennyi lenne a kérdés, hogy menhelyről hoztad, vagy már kölyök kora óta nálad van. Ha kölyök kora óta, akkor biztosan kialakult már köztetetk az a bizonyos kötődés, tehát könnyebb lesz tanítani. Ha menhelyi, akkor lehetséges, hogy nehezebben. Mivel azt írtad, hogy játékos, akkor szerintem semmi gond nem lesz vele, csak kicsit több türelemre lesz szügség, mint a kölyköknél. Remélem segítettem, jó kutyázást.
2011. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiskora óta nálam van
2011. júl. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!