Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen?

Milyen kutya legyen?

Figyelt kérdés
Na szóval. Kutyát szeretnék választani, de nem tudom milyen fajta legyen. Közepes termetű legyen, szóval nem padlócirkáló, de nem is dán dog. Jó idegzetű, gyerekeket szereti, más kutyákkal barátságos. Könnyen tanitható. Semmiképpen nem támad emberre. Kertes házban udvaron lehessen tartani, és birja egyedül 7:00-16:00-ig. (suli) Szőre ne legyen túl nagy de ne is túl kicsi. Szóval kozmetika kilőve csak otthoni fésül is elég neki. Sétálni reggel vinném meg este. 2x egy nap. A menhelyi kutyusokon kívül.
2011. aug. 19. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
labrador
2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
beagle, akita nekem ez a 2 van :)
2011. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
68%
Én mindenképp egy Mopszot javasolok neked, nekem is az van, tündéri kis kutya, keress rá a neten miket írnak róla. mi nagyon imádjuk!
2011. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Menhelyi kutya miért van kilőve??:OO

amúgy amstaff nem nagy nemis kicsi.:)

2011. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Rövidszőrű foxi.Azért rövidszőrű,mert a drótszőrűt trimmeltetni kell.Nagyon aktív,élénk,emberekkel és kutyákkal barátságos,gyerekeket imádja,udvaron elvan,egereket kiírtja,könnyen tanul,40-45 centi a marmagassága,így ha vékonyabb alkatod van is könnyen vissza tudod fogni.Emellett nagyon egészséges,és ha egyedül van se szedi szét az udvart.


Legalábbis az enyém ilyen volt.:)

2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
amstaff, bullterrier
2011. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tyler913 ***** válasza:

Tokomkivan.Nehogy mar amstaffot javasoljatok neki,igy is tul sok van mar az orszagban.

Ha nincs fajtapreferenciad,nezz korul a mehelyen,es ments meg egy eletet! Ha jo helyre mesz,tudnak ajanlani Neked megfelelo kolyok vagy novendek kutyust.

2011. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A semmi kép nem támad emberre az csak tőled függ hogy hogy neveled. Először a Magyar vizslát ajánlottam volna de annak több mozgás kell. Az Amstaffnak is nagyjából napi 3 óra mozgásra van szüksége vagyis egy sétának nagyjából 1,5 órának kell lennie. Hát, nem is tudom. Sajnos menhelyi kutyákon kívül nem tudok mást ajánlani. Na mindegy bármilyen kutya mellet is döntsz sok szerencsét a neveléshez. :)
2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

szerintem is, ha ennyire nem tudod milyet válasz, de igényeid azok vannak, akkor nézz körül a menhelyeken, nem értem miért nem felel meg neked egy menhelyi kutya...

vagy tudod mit ? vegyél egy plüsst, az teljesen megfelel az igényeidnek, és még sétáltatnod, etetned, itatnod, fésülnöd, tanítanod, orvoshoz vinned, stb. sem kell ;) hát nem tök jó ? :D

2011. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
mert menhely helyett honnan szeretnél, "jó" kis occsó szaporítótol ? -.-"
2011. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!