Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatos útról, h megy a kutya...

Lovelyne kérdése:

Illatos útról, h megy a kutya örökbefogadása?

Figyelt kérdés
Odamegyek, kinézem és elviszem? Vagy kell fizetni valamennyit az oltásai miatt? A nyakamra járnak utána, h mi van a kutyával jó helyre került-e ilyesmi? Mert azt nem szeretném!:) Van már kutyusunk egy 7 hónapos tacsi,nagyon imádjuk!:) Mellé szeretnék egy másik kutyát, h ne unatkozzon!
2011. júl. 19. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, kell fizetni, 5000 Ft egy kutya, és nem örökbe fogadod, hanem megveszed (csak a pontosság kedvéért :)). Ugyanis az Illatos út nem menhely, hanem gyepmesteri telep. Elvileg nem lenne joguk a nyakadra járni, de terveznek ilyesmit. Szép tőled, hogy meg akarsz menteni egy kutyát, de azért csak óvatosan. Nem tudhatod, hogy viselkedik az a kutya, amelyiket ki akarod hozni más kutyákkal pl. Illetve, be vannak oltva ugyan, de azért hazavihetnek a másik kutynak egy-két jóféle bacit...
2011. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

5000ft, es nem, nem jarnak a nyakadra mert ez nem menhely hanem sintertelep. Bar ha tisztesegesen es rendesen tartod a kutyat miert zavarna az ellenorzes?

Masik kutyaval meg ugye tudod hogy nem engedheted rogton ossze, dokihoz kell vinni es eloszor karanten mert eselyes hogy beteg (kennelkohoges, bolha...)

2011. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
www.illatosút.hu
2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És az illatos úton nincs olyan, hogy oda mész a saját kutyáddal megnézni a leendő kutyát. Márpedig nem árt, ha párszor találkoznak, mielőtt végleg magadhoz veszed.

Ebből a szempontból inkább valamelyik menhelyet ajánlom.

2011. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem mindenképpen kölyök kis termetű kutyára gondoltam!Mivel az enyém is kicsi még!Lakásban lennének!Azért csak nem olyan betegek ha megkapnak ott minden oltást!

Nem szeretem ha az emberek fontoskodnak ennyi,azért nem szeretném h a nyakamra járjanak!:)

2011. júl. 20. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Veszetsegi oltast kapnak, de a kennel kohogest szinte biztos haza viszik.

Es a menhelyek reszerol ez nem fontoskodas, csak hamar megmentenek egy allatot, penz es energiat tesznek bele, szeretnek jo helyen tudni, nem ertem mi a baj ezzel.

2011. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát azért ne legyél olyan biztos benne, hogy semmit nem fog hazavinni. Csak óvatosan, tényleg. Egyébként az állatvédő szervezetek sem úgy csinálják ezt az ellenőrizgetést, hogy váratlanul be-betoppannak hozzád, hogy "na mutasd a kutyát". Ha sokáig nem hallanak felőled, akkor először természetesen telefonálnak vagy e-mailt írnak, hogy mi a helyzet. De ha küldesz nekik 2-3 havonta néhány képet meg egy pár sort a kutyáról, akkor attól már baromi boldogok lesznek. Szóval, ha csak ez tart vissza a menhelytől, akkor emiatt ne aggódj.
2011. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

14:33.


Bocsi de muszáj kijavítanom írásod.


Az Illatos út NEM menhely. SINTÉRTELEP

2011. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Haza vihetsz bármit a sintér telepről. ( betegséget )


Kenelköhögés, bolha, kullancs, férgesség,bőrbetegség....

Ezt mind elkaphatja a már meglévő egészséges kutyid.


Mi tavaly hoztunk ki egy nj. tele volt bolhával és kullancsokkal. Meg férges is volt. Szal hiába volt az oltási könyvében hogy féregtelenítve van, mégis az volt.

Amúgy sok boldogságot! :-)

2011. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17:30: tudom, hogy nem menhely az illatos, nem is írtam ezt. Olvasd el még egyszer, amit írtam ;)
2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!