Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név lenne egy szuka...

Milyen név lenne egy szuka kutyának a Zsófi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem egy háziállathoz nem illik emberi név. Furán hangzik, legalábbis nekem. Inkább találj ki valami vicces, aranyos vagy bjól hangzó nevet, és azt add neki. Bár ez csak az én véleményem.
2011. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*jól
2011. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy kicsit fura...De a te kutyusod, a te döntésed... :D


13\L

2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi,azt nem írtam,az egyik ismerősöm kutyáját hívják így.Állítólag egy általa nagyon utált nőről nevezte el.Csak azt nem értem,ha nem szerette,miért nevezte el róla a saját kutyáját...XD
2011. júl. 19. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, barátnőméké Fruzsi volt. Mondjuk ott a kutya is ránézésre olyan fruzsis volt. XD
2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vaami fanáziadús! :) XD
2011. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi fura. Az én kutyám Betti (még a menhelyen adták neki). De ismertem már Zsófit, Misit, Bélát.
2011. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

milyen fajta? szerintem cuki a Süti,Masni,Fanta,Maja.

nézd meg ezt:

[link]

2011. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!