Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények erről a hirdetésről?

Vélemények erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 19. 20:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na és teszem fel,hogyha egy cigány vesz egy pulit,jól bánna vele,foglalkozna vele stb. akkoris fajgyűlölő lenne? Vagy ha cigányok között nőne fel a kutya akkor meg a magyaroktól írtózna?
2011. júl. 19. 21:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Aki ennyire lesüllyed erre a szintre, az sem különb a romáktól.
2011. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! HA köztük nő fel, szerintem lehet h nem lesz velük bajuk.
2011. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az én dobim is rasszista :) És a részegeket sem szereti...a hajléktalanokat sem. Nem neveltünk bele semmit, szerintem ez ösztönös. De megvallom az igazat engem ez nem is érdekel.


Amúgy meg szerintem az állat nem "rasszista" csak megérzi és tudja, hogy ki a gonosz ember. És ez így van jól.

2011. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A mi pulink pedig nem csináltunk vele semmit de mikor meglátja a romát képes volna a kerítést is kitörni annyira győlöli őket! Ezért a séte nem egyszerű feladat ha lát egyett!
2011. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

egyet értek az előzőekkel biztos szaporító


amúgy az én kistestű ebem se szereti cigányokat alapjában nyugodt kutya de ha mellettünk elmegy menne neki, egyszer egy cigány csávó elkezdte jajj de aranyos meg simogathatom?? erre a kutyám úgy elkezdett ugatni meg rángatni hogy az illetőnek már nem volt kedve megsimogatni

mondom persze ha eggyel kevesebb újjal szeretne távozni nyugodtan XD soha nem fogom elfelejteni egy kis fehér szőrcsomó és ha vkit nem kedvel azt jól a tudtára is adja..volt olyan is szembe jön velem egy részeg csávó dülöngélt jobbra balra aztán amikor elmentünk mellette nagyon felénk dőlt a kutyám meg is kapta a lábát szerintem amikor másnap felkellt biztos nem tudta hogy honnan van az a harapás. :)

2011. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Felnőtt kutyáknál előfordul elég gyakran, de ha a kicsik egy rendes roma családhoz kerülnének nem lenne probléma belőle...

Szerintem csak arról van szó, hogy a hírdető rasszista és nem akarja romáknak adni a kutyáit...

2011. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ikszdéé31 ***** válasza:
a gazdi rasszista, nem a kutyus, hogy tudná már a kutya,hogy ez ilyen,- ez meg ilyen ember...hülyeség..!!!
2011. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De pacsit már ad!!!!!!!!!!!!!!!!:) Ez a leglényegesebb.
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
persze hogy a szaporító a rasszista és nem akarja romának adni a kutyáját,de közben jópofizik is hogy ezek mennyire minőségi kutyák amiért a szülők tk.-esek. De mégis tenyésszemle? szűrések? kiállítási eredmények? És ezért kér 20.000ft-ot? 5000ft. nál nem ér többet!
2011. júl. 20. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!