Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ennél rosszab gazdi?

Van ennél rosszab gazdi?

Figyelt kérdés

Mentem ma bicajozni a városba és a garázssoron látta megy kutyát megkötve kb !1méteres! láncon. A gazda nem volt ott de vagy 4 garázzsal odébb volt egy bácsi tőle kérdeztem hogy ez a kutya mindig itt van, ő mondta h igen télen nyáron mindig ott kell lennie szerencsétlennek. Látszólag egészséges volt és nyugodtan ült még talán kicsit jókedvűnek is látszott.

Azért ez már felháborító hogy egyesek mit tesznek a kutyákkal


2011. júl. 20. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ez egy nagyon rossz gazdi hogy lehet egy kutyát 1 m-es láncon tartani ha legalább láncon tartja az legyen hosszú.. milyen fajta a kutyus.???kap enni,inni??

vkinek szerintem jelentened kéne ..

2011. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Na ez az amit ez az ország soha sem fog elérni, hogy Állatrendőrség, vagy valami.. az ilyen embernek minimum 2-3 év börtön kéne..felháborító!
2011. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a kutya nem tudom pontosan hogy milyen keverék talán van benne németjuhász csak rövid a szóre

víz volt előtte meg csontok

2011. júl. 20. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Van. Tévét nem szoktál nézni?
2011. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hát én még nem hallottam rendesről, mást se hallok csak annyit hogy itt meg ott többszáz kóborkutya van, pl csongrád megyébe egyet se láttam még, de még hallani se hallottam róla, stb stb..
2011. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem jelentsd be ezt a polgármesteri hivatalba, vagy ha felétek foglalkozik ezzel az állatorvos ő is tud ebben segíteni. A kutyát nem is lehet ekkora láncon tartani. Ebben a hőségben meg kell neki árnyékos helyet biztosítani stbstb... Mindenképp jelentsd be!!! Én a gazdájával ugyanezt tenném. a legnagyobb hőségben sem adnék még inni se a mocsoknak. felháborító.
2011. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tenni kell ellene ...

Hívd az állatvédőket, tegyél bejelentést a jegyzőnél. Ez egyértelmű állatkínzás és ellenkezik az új állatvédelmi rendelettel.

Ha mi, állatszeretők, nem teszünk semmit, akkor senki nem fog magától.

2011. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem hogya garázstársak miért nem tesznek ellene valamit

ebből bajom nem lehet? ha bejeletntem? azért párszor elnézek még oda hátha talákozok a gazdival meg meg kéne tudni a címet is mert nemtudom hogy milyen út hanyas garázs

ha két napon belül nem változik semmi akkor szólok valakinek

2011. júl. 20. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:

így van, vagy ha te nem jelented, kérlek, írd meg ide, hol van pontosan a kutya, hogy mások jelenthessék, mert ez konkrétan állatkínzás, amit ma már börtönnel is büntethetnek!

A lényeg, hogy a kutyus normális gazdához kerüljön!

2011. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg tennéd, hogy beírod ide vagy emailben hol van pontosan a kutyus, hogy az illetékesek utána nézhessenek?

Ha visszamész akkor készíthetnél fotókat is...

2011. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!