Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék? Ennél rosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ennél rosszab nem is lehetne.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a nővérem mikor én KB 4 éves lehettem megismert egy férfit és összejöttek jártak stb. 2008ban összeis házasodtak de most 10 év után elváltak pedig az életem értelmét képezték ők ketten. Nem bírom feldolgozni a dolgot és most úgy tűnik hogy a szüleim is elfognak válni. Mi tévő legyek. Ezt már tényleg nem bírnám feldolgozni...
2010. dec. 26. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb, hidd el...
2010. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó persze de felbomlott minden ami eddig hétköznapi dolog volt :(
2010. dec. 26. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy váltás, nehéz is, elhiszem. De minden van valamiért, lehet egy sokkal jobb dolog következik majd. Ez az ő életük, ami rád is kihat sajnos, de ebbe beleszólásod nemigen van :(
2010. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszitokat :S :)
2010. dec. 26. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
örülhetnél h legalább életben vannak..
2010. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Attól hogy a hétköznapjaid már nem lesznek olyanok mint régen,az nem feltétlenül azt jelenti hogy rosszabb lesz.Biztos hogy változi fog de csak jobb lehet,viszont ha ez tényleg ilyen nehéz neked akkor szerintem jobban jársz ha felkeresel 1 pszichológust.
2010. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez még nem a világ vége, az én szüleim is elváltak, és kb az ismerőseim szüleinek a 85%-a. manapság nagyon ritka a hosszú, jó házasság

sztem ez nem a világ vége, elhiszem, h nehéz feldolgozni... beszélj a dologról vkivel... mondjuk anyukáddal vagy a nagymamáddal

2010. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2010. dec. 27. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Fura az élet..én pl annak örülnék, ha elválnának a szüleim :/
2010. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!