Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerti kutyások! Ilyen időben...

Kerti kutyások! Ilyen időben is sétáltok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de megvárom minden esetben, hogy elálljon az eső. Ha nagyon nem akar elállni és a kutyák nagyon fészkelődnek, akkor egy illúziónak beillő, egészen rövid sétát teszek velük, hogy a dolgukat elvégezzék, aztán gó-hóm.
2011. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha meleg van az a baj, ha nincs az a baj, pár ember eldönthetné már, hogy mit akar... Igen, sétálunk, mert sosincs tökéletes idő:P
2011. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ez az idő sem,de a kutyák ilyenkor meg se akarnak mozdulni. A 40 fokban jönnek velem,ilyenkor meg nem akarnak,úgyhogy én nem is cibálom őket.
2011. júl. 21. 09:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor? Amióta ilyen idő van, azóta a kutyám kezd feléledni! Még mindig baromi melege van, de már így is sokkal élénkebb.
2011. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekes,nekem ugyan hosszú szőrű van, de ebben az időben rosszabb a kedve,mint a nagy melegben.
2011. júl. 21. 10:01
 6/13 compactegon ***** válasza:
nekem staffim van, jobban bírja a hideget, de az esőt nem szereti :) 25 fok felett meg kedvetlenül lóg a nyelve és bandukol.
2011. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen pontosan? Nálunk például csak borús az idő, néha egy-két csepp eső van. Ilyen időben elmegyünk, de nagy viharban nem. Naponta egyszer sétálunk, ezért ott az egész nap, valamikor csak van olyan idő amikor ki tudunk menni.
2011. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát,itt konkrétan tegnap este óta folyamatosan szakad az eső. ( na jó,éjjel lehet,hogy elállt,de akkor aludtam :D )
2011. júl. 21. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Mostmár itt is esik. Ilyen időben nem megyünk, de az én kutyáim nem akadályozza semmilyen időjárás, bár a vizet nem nagyon szeretik.
2011. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem megyünk, de a teraszon levezeti a kutyám a felesleges energiáit rendesen. :D futkos, a takaróval játszik, elvan ő, úgy kell rászólni, hogy hagyja abba, mivel ilyen időben éled fel. :) a napot utálja, 40 fokos hőségben egész nap csak henyél. :)
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!