Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarja enni a kutyám a...

Nem akarja enni a kutyám a jutalomfalatot?

Figyelt kérdés

Tök drágán vettem neki jutalom falatot 600ft/fél kiló. Erre nem eszi. Vagy kettő csontot evett meg belőle azt is akkor mikor megvettem és a lépcsőházban leültem kértem tőle pacsit meg ilyesmi. Azt hittem majd akkor enni fog belőle ha látja, hogy a többi kutyának is azt adok kint parkban, de nem így sem fogadta el jutalmazásképpen mikor ugyanúgy kértem tőle pacsit vagy megkértem üljön le.

Most mit csináljak hogy megegye? Nem azt mondom, hogy totál nem ízlik neki na de nem nagyon érdekli.


2011. aug. 11. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem alkalmasak jutalmazásra mert sok idő amíg a kutya megrágja őket, a tuti a sült máj, de jó a sajt vagy a virsli is.. kicsi darabokra vágod és azt adod
2011. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább használj virslit, sajtot, főtt húst, párizsit,gépsonkát.. kis darabokra vágva

az enyém is jobban szereti ezeket, mint a zacskós boltban kapható falatokat

2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, túl jól van tartva. Egyáltalán nem éhes.
2011. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ma még nem kapott enni szóval éhesnek kell lennie. Most megevett egyet. Gyorsan adok neki még párat hátha megeszi. Hát már mindegy már megvettem nem dobhatom a kukába.
2011. aug. 11. 20:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Á nem eszi akkor meg azt csinálom hogy kap a tányérjába 4-5 darab kutyakekszet aztán nesze ott a vacsora. Majd hozzá szokik az ízéhez ha nem hajlandó elfogadni jutalom falatnak...
2011. aug. 11. 20:47
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha nem eszi meg, akkor ne erőltesd. -.-"

Ezért nem adtál neki enni? Hogy éhes legyen és ezt egye? Szép...

2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem hanem mert este szokott enni kapni. Most délután vettem a jutalom falatot. Csak még nem adtam neki enni mert nem rég értünk fel.

Akkor most még is mi a fenét csináljak ezzel?

Fél kiló maradjon a nyakamon? Kivel etessem meg?


(egyébként meg kiképzők is szokták ajánlani, hogy például fele adagot adjuk a kajának és felét aznap jutalom falattal adjuk oda a kutyának sőt olyat is hogy az egészet jutalom falattal adjuk szóval nem tudom mit kell leszólni)

2011. aug. 11. 20:53
 8/20 anonim ***** válasza:

A fele jutalomfalat arról szól, hogy amikor tanítod, az akkor adott mennyiséget le kell vonni a vacsorájából.

Ne is haragudj, de vettél valamiből egy nagy adaggal, amiről nem tudtad, kell-e a kutyának. Aztán beleerőlteted.

Mi az egyáltalán?

2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem lennék nálad kutya.........
2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát igaza van ne már a kutya döntse el hogy mit eszik meg meg mit nem!! Ez azért enyhe túlzás! Ne adj neki csak jutalom falatot aztán ha éhes lesz megeszi ha nem akkor meg így járt ;)
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!