Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez még mindig a...

Miért van ez még mindig a kutyusommal? Help

Figyelt kérdés

ezt a kérdést én írtam pár napja: 2 éves,vasárnap hányt meg szédelgett meg nem volt jól,elvittük állatkórházba,vettek vért kapott szurit,a vérből kiderült hogy magas a fehérvérsejtszáma .. hazajöttünk jobban lett,nem szédelgett nem hányt meg semmi.mondták hogy a közelebbi orvoshoz akihez eddig jártunk kedden vagy szerdán hozzuk hogy megkapja újbol azt az oltást,meg hogy kivizsgálják hogy javult-e stb..hétfő és kedd alatt változó volt a hangulata,játékos volt ,de volt hogy aludt,ma meg hányt egyszer de utána nem vettem észre hogy szomorú lenne,elvittük orvoshoz,mondták hogy anyirokcsomói (eddig összes megvolt dagadva) most már "csak" első kettő van ,megkapta az oltást,lassan ver a szíve ahhoz képest hogy 140 kéne lenni a pulzusának kb.. neki 95 körül.. és azt mondták hogy ezek a tünetek lehetnek leukémia is..viszont mondta ez az orvos hogy ahova vittük állatkorházba vasárnap,ott már többször is észrevették hogy rosszul mért a gépük,és ugyanigy volt egy kutya hogy magas számot mutattak nála közbe megcsinálták mégegyszer máshol a vérvételt és kiderült hogy az állatkórháznak rossz a gépe..és msot is mondta az állatorvosunk hogy valószínű csak a gépük rossz még mindig,mert ott az orvos nem kerekített nagy dolgot annak hogy ilyen magas a fehérvérsejtszáma..viszont ha hány,szédeleg ismét,vigyük és vesznek tőle ők vért...nos én azóta annyira aggódom,csak sírok és sírok,2 éves a yorkim,és annyira szeretem,ő a mindenem de tényleg,és nem tudok nélküle élni,csak sírni tudnék folyamatosan,és aggódom nehogy hányjon vagy valami...nagyon magam alatt vagyok,ugye nem lesz gond?:((((



azóta nagyon jó kedvű,sokat játszik,ugrál,eszik meg minden,tényleg,sétál,kint futkozik,kergeti a cicákat,játszik meg minden...de a nyirokcsomóját még mindig úgy érzem hogy be van dagadva.. ez miért van?:( de ugye akkor nem leukémiás,meg semmi? annyira aggódom,azt mondta az orvos ha nincs rosszul nincs baj..nincs is rosszul(lekopogom) de a nyirokcsomóját még mindig megduzzadva érzem...miért?ugye nem lesz gond?


2011. júl. 22. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki nem lát bele a kutyádba, senki se tudja megmondani, h leukémiás vagy sem. Esetleg ha ez egy rosszul felszerelt kórház, akkor el kéne vinni egy másikba...
2011. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy láss bele..nem rosszul felszerelt kórház..
2011. júl. 22. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állatorvosod vajon miért is nem ajánlotta akkor, hogy ő is csinál egy vérképet?


A magas fehérvérsejt gyulladásra utal. A duzzadt nyirokcsomók pedig gyulladásra utaló jelek. Ismerősöm kicsi kutyája is ezzel a jelenséggel volt beteg. Elég sokáig tartott, mire teljesen rendbe jött.

Ha lassan is, de megfelelő gyógyszerekkel meg fog gyógyulni a kiskutyád.

2011. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nyugtató..köszi:) azért nem csinált ő is vérképet,mert visszavittük és megkapta még azt a 2x szurit,amit amúgy is ismételni kellet,és azt mondta akkor csinál vérképet ha rosszul van a kutyám hány/szédeleg stb..szombaton vigyem vissza hogy megnézze a nyirokcsomóit..remélem minden rendben lesz,és ez is "csak" gyulladás! köszi a választ!
2011. júl. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!