Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem röhejes, néha milyen...

Nem röhejes, néha milyen keveréknek mondják az emberek a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdéseket, meg neten nézek kutyákat, főleg keverékeket, és olyan jókat röhögök, meg ámúldozok.

Ilyen fajtákon:

tacskó-vizsla keverék

tacskó-husky keverék

Dobermann-tacskó keverék

Dalmata-tacskó keverék

németjuhász-vizsla keverék

rotweiler-tacskó keverék

németjuhász-rotweiler keverék

németjuhász-labrador keverék

németjuhász-husky keverék

beagle-németjuhász keverék

yorkshire terrier-németjuhász keverék

yorki-westi keverék

németjuhász-pincsi keverék

vizsla-bull terrier keverék.

németjuhász-argentin dog keverék


Néha a röhögő görcs kap el, mikor nézem a kutyák képéit, és írják a két fajta keverékét.

Szerinted nem röhejes néha, milyen fajtára mondják a keveréküket?


2011. júl. 22. 17:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jó, van amelyik nem rossz, de akkor is röhejes, hogy a tacskó az minden létező kutyával képes párosodni.

Tacskó-német dogra lennék kíváncsi :D

Kicsit nagy a szint különbség xDDDDD

2011. júl. 22. 17:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi a röhejes például egy németjuhász-rottweiler keverékben? Azt elhiszem, hogy nevetséges elképzelni egy yorki-németjuhász keveréket, de csomó gyakran előforduló keveréket írtál ide.
2011. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tudtok videót mutatni, amiben egy tacskó felcsinál egy husky-t vagy egy dobermannt, vagy vizslát?

Várom!

Addig is tényleg vicces!

HAHAHAHA!

2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Semmi érdekes nincs rajtuk.
2011. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz. Néha én is elmosolyodom, hogy egy kis pici kutya szexel egy nagy kutyával, és micsoda keverék lesz belőlük.

Az tényleg vicces, ha egy tacskó a doggal, meg ilyesmik. Érdekes. :)

Ne egyből letámadjátok, hanem olvassátok el normálisan a kérdést!!!

2011. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én láttam már tacskó és amerikai bulldog keveréket. Nekem semmi bajom a keverékekkel, de ez nagyon csúnya volt szegény. Rendesen ameriaki bulldog kinézete volt, csak pici rövid lábbakkal, amik még befelé görbültek olyan mintha levágtak volna a lábaiból. Szegény nem tudom, hogy tud közlekedni, de biztos megterhelheti az izületeit. Ezért is rossz ha a szülőknek ennyire eltér a méretük.
2011. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A tacsi-gén az szenzációs! LÁttam már tacsi-husky, de tacsi kaukázusi keveréket is! Nagyon durva, őgy néz ki mint akármelyik fajta, csak tacsófutóműveken közlekedik. Szerintem is vicces, de nekem ez nagyon tetszik :) Eszméletlen jópofák!
2011. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ezek a kombók lehetségesek. én nem egy roti németjhuász keveréket látok a környezetemben. sztem te vagy a röhejes, semmit sem értesz a kutyákhoz -.-
2011. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ismerősömnek tacskó és ónémetjuhász keverékje van. a tacskónak a jellegzetes mellkasa és a lábtartása is látszik rajta, ugyanakkor a németjuhász vonások is kivehetőek belőle
2011. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!