Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy törpe pincsert...

Most kaptam egy törpe pincsert, de szinte nem is enged magához. Ha a nyújtom a kezem morog, vicsorít és remeg. Mit tehetnék? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Még fél tőled,mert nem ismer. Beszélj hozzá kedves hangon, és ha megszokja a hangodat, a szagodat, és téged akkor majd nem fogja ezt csinálni. Türelem!
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne zaklasd, hagyd megnyugodni, térképezd fel az előéletét!
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.. Megpróbálok türelmesebb lenni:)
2011. júl. 22. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem pincserem van. 2 éves és mittudom én ha játszik és elarakm venni a játékot ezt csinálja..Elöttem lévők jól mondják még nem szokott meg.De ám hidd el egy igen h"lye kutya lesz..:D Hiperaktív,ideges,morgós..:D
2011. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem szokott meg, várj pár napot és légy hozzá kedves, mindig próbálj nyúlni felé óvatosan h lássa nem akarod őt bántani. ne félj, egy idő után megszeret téged! am gratula a kutyushoz (=
2011. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, megnyugtattatok:D
2011. júl. 22. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Amíg el nem hagyja, csak és kizárólag a kezedből kaphat enni. Eleinte csak add oda neki a falatot és ne is nyúlj hozzá, csak nyugodt hangon beszélj hozzá. Ha már nyugodtan elveszi a kaját, a másik kezeddel ejts meg egy laza simit a hátára, miközben adod a falatot.

Semmi esetre sem féljél tőle, hogy ,jaj, megharap, mert azt megérzi a kutya.

2011. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ahonnan hoztátok,rossz élménye volt az emberekkel,és most ezért nem akar veled barátkozni:S

De majd biztos megnyugszik:)

2011. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kisebb falatokkal csalogasd magadhoz, ne simogasd meg ha oda megy csak engedd hogy elvegye az ételt. egy idő múlva már látni fogja hogy nem akarod bántani ;)
2011. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a közeledben van,jutalomfalattal próbáld meggyőzni,hogy Te vagy az ,,anyukája" .
2011. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!