Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem egy törpe pincsert...

Most vettem egy törpe pincsert, és nagyon vakaródzik-gondolom szegényke rühes. Szerintetek Novascabint, ami rühesség elleni szer, de emberek számára, adhatok egy kutyinak, mert a patikus azt mondta, hogy igen. SZerintetek bekenhetem vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
először is vidd el orvoshoz, ott meg tudják mondani hogy tényleg rühes-e, és a pontos kezelés is megmondják. Én biztos nem kenném rá!
2010. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább vidd orvoshoz, lehet hogy teljesen más oka van a vakarózásnak. az orvos majd megmondja és ad vagy javasol kezelést, gyógyszert.
2010. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd orvoshoz, sokszor nem is kér pénzt amikor megnézi rühes-e hanem amikor tényleg az akkor esetleg a kenőcsért kell fizetni.
2010. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gondolom, szerintetek, patikus

ezekből a szavakból kiindulva nem lennék a kutyád. az életéről van szó és találgatsz kedved szerint.

Nos, a múlt hónapban altatták el a 2 házzal odébb lakó kutyust. 6 éve RÜHES VOLT! Ha így állsz hozzá a te kutyád is így végezheti.

Amúgy a vakarózás sokminden tünete lehet, neked csak épp a rühesség jutott az eszedbe?

bolha, allergia és még csomó minden lehet, amit az állatorvos megmond majd. klassz helyről vehetted ha így hoztad el, úgysem árt ha helyrepofozza egy állatorvos legalább egyszer az életben.

2010. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!