Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a 3éves bulldogomat az alig 7hetes mopszommal?

Figyelt kérdés

most hoztam haza a kiskutyát és nem nagyon merem öket össze engedni, a nagyobbik kutyával megszagoltattam a kicsit de a kicsi hirtelen elkezdett nyüsziteni.

Kérlek segitsetek hogy csináljam.


2011. júl. 22. 19:30
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi azt elfelejtettem oda irni hogy mind kettö kutyus kislány.
2011. júl. 22. 19:31
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

nagyot ivartalaníttatni


a kicsit visszavinni még az anyjához min 2 hétre


amúgy meg, ha nem mered őket összeengedni, megérzik és idegesek lesznek és balhézni fognak


máskor ne vegyél kutyát szaporítótól!

2011. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem szaporitotol lett véve a kutya hanem a szomszédba születtek. miért kéne ivartalanitani a nagy kutyát?
2011. júl. 22. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:

szomszédban születtek=szaporító

azért kéne ivartalaníttatni, hogy nyugisabb legyen, ne szaporodjon "véletlenül" és megkíméld egy csomó betegségtől

2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké. én ezt értem. de a kérdés az volt h a nagy kutya nem fogja bántani a kicsit?
2011. júl. 22. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
ha parázol rajta és kelted a feszültséget, akkor lehet, hogy fogja, de a kölyköt tényleg paterold vissza az anyjához még 2 hétre
2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most azt a megnyugtató választ várod h nem fogja bántani?

hát ezt biztosra senki nem fogja tudni megmondani így látatlanban. amúgy is csak rajtad múlik...

2011. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy normális, jól szocializált kutya nem bánt kölyökkutyát, max nem foglalkozik vele!! te ismered a saját kutyádat, de normál körülmények között szerintem nem bántja... milyen bulldog a bulldog?
2011. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én rajta vagyok probálok nyugodt lenni csak féltem a kis csöppséget. angol bulldog a bulldog. :)) amugy már egész szépen haladunk...:))
2011. júl. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!