Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Végig nézted a kutyádnak a...

Ywii kérdése:

Végig nézted a kutyádnak a fülvágást?

Figyelt kérdés
az én kutyámnak tegnap vágták fel a fülét:) amerikai staff.:D
2011. júl. 23. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

A kutyának nem felvágják a fülét,hanem kupírozzák.Felvágni pl.a kutya hasát szokták műtétnél.

Nem,nem néztem végig,mivel nem tetszenek a torzra csonkított kutyák,ilyen nekem nem kell.

2011. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a 2. válaszoló álljon le köszi.-.-"
2011. júl. 23. 15:10
 3/19 A kérdező kommentje:
ja és az. 1. válaszoló én nem vagyok valmi városi izéé.vidéken igy mondják .-.-
2011. júl. 23. 15:11
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos itt csak ilyen válaszokat fogsz kapni :S ://


Amúgy nem, nem néztem végig :) Nem hiszem, hogy bírtam volna. Már az altatásnál a könnyeim jöttek...

2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
44%
de most komolyan.. csóri állatnak minek levágni fülét farkát? tudom hogynézki.. nincs levágva teljesen de akkoris.. még jó hogy nem az első két lábát vágatod le és akkor ugrálna neked mint egy kenguru.. legális állatkínzók, remélem ti is átérzitek majd egyszer ugyanazt mint ezek az állatok!!
2011. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert nincs olyan kutyám akinek vágni kéne a fülét, de nagy vágyam egy dobermann vágott füllel. Végignézném, ebben semmi nagy dolog nincs annak aki hozzászokott az állatokhoz. Mondjuk kérdés, hogy engedik-e az orvosok.
2011. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem is tudtam, hogy ennyi itt a sötétzöld. Láttátok volna, ahogy a szomszíííd a tőkén baltával csonkolta a közép-ázsiai/kaukázusi keverékek fülét és farkát! Az állatkínzás volt.
2011. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 skarma ***** válasza:
100%
Az én mudim rövid farokkal született, de amúgy sem vágattuk volna le. Viszont a macskám ivartalanító műtétét megnéztem anno :D
2011. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Az én staffimnak nincs kupírozva a füle, mert teljesen standard, rózsafüle van.

Amúgy miért mosolyogni való, ha levágatod a fülét? Szerintem ebbe nincs olyan dolog, amin mosolyogni kell, hiszen manapság a kupírozatlan rózsafül a standard, lassan el sem fogadják kiállításon a csonkolt fület.

Én a macskáim ivartalanítását néztem végig, és egy boxer csonkolását.

Amúgy minden kedves válaszolónak, aki állatkínzásnak nevezi ezt a műveletet, elmondanám, hogy a kutya hamar megszokja, és nem is fáj neki! Ellenben a vizslák és spánielek farokcsonkolásával, amikor a "felelősségteljes" tenyésztő ollóval vágja le az újszülött kiskutya farkát, na az állatkínzás!

2011. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Régebben ó. snacijaim voltak. Bizony, segítettem a fülvágásnál. Sőt, a farok vágásnál is.Egyéni dolog ez is, mint az, hogy valaki akár a vér említésére is beájul .
2011. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!