Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem birok a 7 honapos francia...

Nem birok a 7 honapos francia bulldogommal! Mit kezdjek vele? Reszletek lejebb

Figyelt kérdés

Alapjaban is vannak nalla bajok, nagyon ragaszkodik hozzam a nap 24 orajaban elvarna hogy vele legyek!Ha magara hagyom mar remeg is mintha minusz 40 fokba lenne, zokog igen szoszerint zokog!!! es meg ez mellekes ! de ujjaban par napja folyamatosan a hazba vizel!orankent minimum 5 pisit mosok fel! En ezt jelolesnek vennem de nem vagyok biztos benne mivel nem o a falaka vezer es ugy tudom csak akkor jelol, vagy at akarja ezzel venni! ilyenkor ra szolok hogy mit csinaltal nem szabad es buntibol kizarom a falkabol az erkelyre de nem igazan segit csak remeg kint es sir!de bejon es fel ora mulva ujra pisil! Es ha el megyek itthonrol akkor azzonnal buntett, fel vizez es kakil az agyra akanapera fotelre mindenre nem csak hogy egyre! sorba mindenre, erkelyre zarom ki, mar nincs a lakasba!Csak ha itthon vagyok !

Probaltam szepen csunyan sehogy sem tudom leszoktatni rola!

Mi a velemenyetek?


2011. júl. 23. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem, hogy jelölés, meg falkavezérség. Ez idegrendszeri gond, és nem is kicsi. Hol vetted a kutyát?? És mennyi időt fordítottál a szocializációra?
2011. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Hát fogalmazok egyszerűen 1 szóban meghibbant a kutya nem tom talán vidd el egy állatorvoshoz és meséld el neki ezeket amiket itt leírtál!!!Ja és máskor próbálj már meg ékezeteket is használni!!!
2011. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem meghibbant, hanem tartok tőle gyenge az idegrendszere és gyanítom nem is fordítottak elég időt a szocializációra. Itt nem állatorvos kell, hanem megfelelő hozzáállás, türelem és egy jó kutyaiskola.
2011. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnallattal kozlom az ekezetett hianyolonak, hogy nem fog menni kulfoldrol irok kulfoldi geprol! Nem azert irtam annelkul mert jobban tetszett igy!
2011. júl. 23. 16:01
 5/20 A kérdező kommentje:

Az idegrendszeri problemajat gyanitottam a remegesbol ha magara hagyom!

Rendszeresen jarunk dokihoz nem emlitettem a remegeset mivel eddig azert nem volt ennyire veszes! Most zavarodott meg telyesen par napja!

Kutya suli szinten nem johet szoba mert itt abszolut nincs ilyesmi! Nyaralo ovezetben elek!

2011. júl. 23. 16:04
 6/20 A kérdező kommentje:
idegrenceri problemaval doki milyen kezelest hasznal?lehet rajta segiteni?
2011. júl. 23. 16:05
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyebkent emiatt is pisil sznaszet meg az agyakra ? erre viszont nem gondoltam! nem volt meg a kornyezetemben sem senkinek hasonlo problemaval kuzkodo kutyusa!

es amit meg eszre vettem nem egy helyben pisil, jar kozben! ez mi miatt van?

2011. júl. 23. 16:07
 8/20 anonim ***** válasza:
A doki szerintem semmit. Ehhez kellene egy jó kutyaiskola, megfelelő szakemberekkel. Ha itthon élnél, lennének ötleteim, hová menj. Próbálj valamit keresni a környékeden és ha másképp nem, tömegközlekedéssel elmenni legalább hétvégéken, mert szükséged lesz szakember segítségére.
2011. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szomoruan olvasom, sajnos nem hiszem, hogy talalok! de mindenfele keppen utana jarok!
2011. júl. 23. 16:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől,törzskönyvezve,papírokkal vetted?
2011. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!