Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne valami jó ötletetek,...

Lenne valami jó ötletetek, hogy mivel tudnám a kutyámat leszoktatni az ugatásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mikor ugatt akor verj rá a fenekiire és mondjáá nekije vlmit ojant h fuj vagy h nemszabad!!
2011. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"""akkor van a gond ha otthon hagyom,hanem amikor otthon vagyok és rá jön a bolondéria akkor képtelenség leállitani""

nekem ez nagyon figyelemfelhívásnak tűnik!

rájött az okos eb arra, hogyha ugat te foglalkozol vele ( még a negatív viselkedésed a kutyával szemben is foglalkozásnak minősül ,pl : rendszabályozás mert ugat,stb )

javaslom : --a kutya rendszabályozása ( persze ez kényes dolog, mert tudni kell ,hogyan-és legfőképpen mikor kell és milyen mértékben !!!)tehát ennek utánna kell nézni,meg kell tanulni !!

--pozitív megerősítéssel ( ez nagyon lassú és kitartást igénylő )

--kiközösítéssel ( ???, nekem nem válik be :)

-- de talán a legjobb egy teljes módszerváltás : gondolok itt a tükörmódszer bevezetésére !!!

2011. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1 vödör vízel letudod szoktatni !
2011. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ütni nem fogom az biztos....Vödör viz ?Ezt sem fogom alkalmazni,meg nem is jönne be,imádja a vizet.


Én is a figyelem felhívásra gondolok,ezért is próbáltam,hogy észre sem velem,elfordulok,otthagyom...de sajnos ez sem jött be,csak az elején.Utána jön utánam és csak mondja és mondja :)))


Ő egy terrier keverék

2011. júl. 26. 17:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kutyám is imádja a vizet de mégis bevált akkor most ez hogy van ?
2011. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!